DC basketbolunun babasının, uyuşturucu babası çıkması

Belgesel

DC basketbolunun vaftiz babası kabul edilen, pek çok çocuk için baba figürü olan antrenör Curtis Malone, NBA'ye yüzlerce çocuk yetiştirdi. Ancak 2014 yılında Malone, büyük bir kokain ve eroin halkasındaki rolü ortaya çıkınca mahkum edildi.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Ben Varım  - Futbolcu Jessica O'Rourke Çarmıklı
Sezon 1 Bölüm 1

Ben Varım - Futbolcu Jessica O'Rourke Çarmıklı

Her zorluğa rağmen “Ben varım!” diyen başarılı, cesur, samimi kadınların hikayelerini duymaya hazır mısınız? Hayal gücünün, cesaretin, adanmışlığın ve azmin sınırlarını zorladığı dünyalarına konuk oluyoruz. Jessica, pek çok ülkeyi gezmiş ama Türkiye’yi sevdiği için burada kalmaya karar vermiş bir gezgin. Aynı zamanda futbolcu. Amerika, İspanya, Rusya’da futbol oynadıktan sonra spor hayatına Türkiye’de devam ediyor.

İstanbul Apartmanları
Sezon 1 Fragman

İstanbul Apartmanları

İstanbul, kafanızı kaldırdığınız anda sizi yüzlerce yıl öncesine ışınlayan apartmanlarla dolu. Bu belgeselde o tarihi İstanbul Apartmanları’nın yapım aşamaları, geçmişten bugüne hikayelerini ve kimlere ev sahipliği yaptıklarını bulacaksınız.

El ele verip dünyayı mahvettik

El ele verip dünyayı mahvettik

Nehirleri tıkayan ıslak mendiller, denizin altındaki prezervatifler, uyuşturucu uğruna kesilen ağaçlar... Dünyayı mahveden bazı insan hatalarından bahsedelim. Yani hepimizden.

Hisarlık Yaylası
Sezon 1 Bölüm 79

Hisarlık Yaylası

Konya'nın Hisarlık yaylası bahar aylarında ayrı güzel. Burası her yıl yüzlerce doğa fotoğrafçısını ağırlıyor.

Parvaneh

Parvaneh

İsviçre dağlarındaki mülteci merkezinde yaşayan Afgan göçmeni Parvaneh, babasının hastalandığını haber alır. Ailesine para göndermek için Zürih’e gider ve bu bir dizi olayın başlangıcı olur.

Bambaşka Hikayeler - Makinist Yönetmen
Sezon 1 Bölüm 5

Bambaşka Hikayeler - Makinist Yönetmen

Çocuk yaşta yönetmen olmaya karar veren, hedefine hiç gidilmemiş yollardan giden Canan Çelik'in sıra dışı hayallerine kavuşma hikayesi.

500 kimliği olan adam

500 kimliği olan adam

Teksas'ta kaçırılan bir çocuk, Fransa'da kayıp biri, Madrid bombalamaların kurbanı olan birinin oğlu... Sürekli kimlik değiştiren ve hayatını başka başka ülkelerde geçiren Frédéric Bourdin'in şok olacağınız hikayesi.

Türkiye'yi Sarsan Davalar: Süreyya Paşa - Nazım Hikmet Davası
Sezon 1 Bölüm 2

Türkiye'yi Sarsan Davalar: Süreyya Paşa - Nazım Hikmet Davası

Süreyya Sineması’nın ilk müdürü, Nazım Hikmet’in babası Hikmet Bey idi. Hikmet Bey, 1932’de bir köpek tarafından ısırılıp kuduz aşısı yaptırmıştı. Ama birkaç gün önce bir yaralanma dolayısıyla tetanoz aşısı da yaptırdığı için, iki aşının uyuşmaması nedeniyle ağır hastalandı ve kısa süre sonra öldü. Hastayken, Süreyya Paşa evlerine gelerek sinemanın hesaplarıyla ilgili olarak kendisiyle konuştu. Hikmet Bey birkaç gün sonra ölünce, Nazım Hikmet çok üzüldü ve öfkesini Süreyya Paşa'ya yazdığı bir şiirle anlattı. Olay bu noktadan sonra mahkemeye intikal etti.

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 4.bölüm
Sezon 1 Bölüm 4

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 4.bölüm

Belgesel serimizin son bölümünde şarkıcının İngilizce albüm hayaline kavuşmasını, attığı her adımda eleştiri oklarına maruz kalmasını ve aile babası olmasını inceliyoruz.

Ve Hayatım Değişti - Ferhan İstanbullu
Sezon 1 Bölüm 11

Ve Hayatım Değişti - Ferhan İstanbullu

Life style ve moda denince akla ilk gelen yayıncılardan; sanat dünyasından edebiyat sahnesine pek çok ustanın ilham kaynağı olan Ferhan İstanbullu kariyerinin ve hayatının değiştiği anları anlatıyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur