Milyon dolarlık develer

Belgesel

Suudi Arabistan'da develerin önemi büyük. Ülke hızla modernleşirken bile, hayvanlar 1 milyon dolardan fazla fiyata satılıyor ve Suudi kültürünün kazandıran bir parçası olmaya devam ediyor.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Kore'nin milyar dolarlık güzellik endüstrisi

Kore'nin milyar dolarlık güzellik endüstrisi

Mor gözleri, elf kulakları, çatal dili, yara izleri ve her yerine yaptırdığı dövmeleriyle Grace, bizi Kore'nin milyar dolarlık güzellik endüstrisine doğru sorgulayıcı bir yolculuğa çıkarıyor.

Türkiye'nin İnsanları - Vintage Eleni
Sezon 1 Bölüm 27

Türkiye'nin İnsanları - Vintage Eleni

İşgalden sonra Fransız kültürünün izlerini taşıyan Antakya’da dünyaya geldi. Çocukluğuna duyduğu özlemi vintage kıyafetlerle giderdi. İşte Vintage Kraliçesi Eleni.

Ankapark: Bir Ankara Dosyası

Ankapark: Bir Ankara Dosyası

“Toplam 300 tane dinozora verilen para 4 milyon 200 bin lira. E bir şey değil.” Atatürk Orman Çiftliği arazisine milyonlarca liralık yatırımla kurulan Ankapark’ın yavaş başlayıp hızlı biten macerasından geriye Melih Gökçek’in bu cümlesi kaldı. Bir de çürümeye bırakılan dinozorlar… Milyonlarca turisti Ankara’ya çekeceği iddiasıyla yapılan park nasıl başladı, nasıl gitti, nasıl bitti sorularına Ankapark: Bir Ankara Dosyası ile cevap arıyoruz.

Flyby

Flyby

Bir astroid insanlardaki zaman algısını değiştirir. Bir adam hızla kaybolup giden bu zamana ayak uydurmakta çok zorlanır.

Bambaşka Hikayeler - Makinist Yönetmen
Sezon 1 Bölüm 5

Bambaşka Hikayeler - Makinist Yönetmen

Çocuk yaşta yönetmen olmaya karar veren, hedefine hiç gidilmemiş yollardan giden Canan Çelik'in sıra dışı hayallerine kavuşma hikayesi.

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 1. bölüm
Sezon 1 Bölüm 1

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 1. bölüm

Türkiye'nin açık ara en büyük enternasyonal pop starı Tarkan, 90'ların başında müziğin atılıma geçtiği dönemlerde hızlı bir çıkış yaptı ve ülke sınırlarında eşi benzeri görülmeyen bir başarıya ulaştı. Bu belgesel serisinde Megastar'ın dünya starlığını ve başına gelen olayların üstesinden nasıl geldiğini mercek altına alıyoruz.

Bir Şifa Bağımlısının İtirafları - 2. bölüm
Sezon 1 Bölüm 2

Bir Şifa Bağımlısının İtirafları - 2. bölüm

Kendisini bir şifa bağımlısı olarak tanımlayan Ela Başak Atakan, serüvenin ikinci bölümünde yoga kültürünün mistik ve engin dünyasına konuk oluyor. Çeşitli meditasyon ve yoga türleri arasında geziniyor. Kahkaha yogası, Kundalini ve daha birçok tür hakkında uzmanlara danışıyor. Herkesin iyi şeyler duymaya ihtiyacının olduğu bu şifa arayışında, soracak çok fazla soru var.

Şokopop Portreler - Zeki Müren 1. bölüm
Sezon 1 Bölüm 1

Şokopop Portreler - Zeki Müren 1. bölüm

Zeki Müren ailesinden hiçbir zaman göremediği sevgi ve takdirin peşinde doğup büyüdüğü Bursa’dan ayrılarak İstanbul’a gidiyor. Kendisine kol kanat geren Demokrat Partili iş adamının desteğiyle müzik çevresinde kendisine yer bulan Müren, radyo sınavındaki tartışmalı birinciliği sonrasında dönemin en büyük yıldızı Cahide Sonku ile kameralar karşısına geçerek büyük bir hayran kitlesi kazanıyor, ard arda oynadığı filmler ve çıkardığı plaklar ile şöhret basamaklarını hızla tırmanıyor. Müren’in akademi yılları, Müzeyyen Senar ve Cahide Sonku gibi yıldız isimlerle yaşadığı madilikler ve sahne devrimleri ile 1950’li yılların sonuna uzanan serüveni ilk bölümde sizinle.

Years And Years yakında GAİN'de
Sezon 1 Fragman

Years And Years yakında GAİN'de

2029 İngiltere başkanlık seçimleri. Hayat hızla değişirken rüyalar gerçeğe, gerçekler kabusa dönüşüyor. Years and Years yakında sadece GAİN'de.

Göçen Beyinler - Ceylan Pojon
Sezon 1 Bölüm 5

Göçen Beyinler - Ceylan Pojon

Bu haftaki konuğumuz, ülke ülke gezen ve şu an Finlandiya'nın büyük bir teknoloji şirketinde yapay zeka iş gelişimlerini yöneten Ceylan Pojon. Bu, ünvanlarından sadece biri.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur