Çare Biziz

Belgesel 1. Sezon 1. Bölüm

#ZamanSuGibi akıp geçti. Çocukluk anılarımıza ev sahipliği yapan göllerimizden bazıları ne yazık ki kurudu. Daha fazla gölümüz anılarda kalmasın diye Kıvanç Tatlıtuğ ile, Kıvanç Tatlıtuğ’un kendi hikayesinde bir araya geldik. Şimdi harekete geçersek, yarının suyu için bir araya gelirsek yarını değiştirmek mümkün! Yarınınsuyu.com’a gelin, bize katılın. Bu içeriği Finish katkılarıyla izliyorsunuz.

Bu içeriği yalnızca Premium hesap sahipleri görüntüleyebilir.

Premium Hesaba Geç

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

İçerikleri mobil cihazınızdan izleyebilmek için mobil uygulamamızı indirin.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir
Hamlet - 1. bölüm
1. Sezon 1. Bölüm

Hamlet - 1. bölüm

Bulaşıcı hastalık taşıyan atlar, bir gece adada topluca itlaf edilir. Aynı gece faytoncuların başı Ahmet Kesmeci, erkek kardeşi tarafından gizlice öldürülür. Maktulün kızı Hazar, babasının ölümünün kaza olmadığını düşünür.

Hamlet - Fragman
1. Sezon Fragman

Hamlet - Fragman

Yönetmen Kaan Müjdeci’den unutulmayacak, iz bırakacak, çok konuşulacak bir Hamlet uyarlaması. Gerçek bir hikayeden yola çıkarak Büyükada’daki “fayton krallığı” üzerinden hayatın ve Türkiye’nin inanılmaz görünen, absürt, çarpıcı gerçeklerine ışık tutan HAMLET Ekim'de sadece GAİN’de.

Hamlet - 3. bölüm
1. Sezon 3. Bölüm

Hamlet - 3. bölüm

Annesinin amcasıyla yakınlaşması Hazar’ı çileden çıkarır. Babasının cinayetini aydınlatmak ve amcasından intikam almak için bir plan yapar. Bir akşamüstü ortadan kaybolur.

Hamlet- 5. bölüm
1. Sezon 5. Bölüm

Hamlet- 5. bölüm

Program ekibi reytingi artırmak için Öner’i cinayete hedef gösterir. Öner halk tarafından büyük bir linçe uğrarken, Hazar program ekibinden Kerem’le yakınlaşır.

Orta! Kafa! Aşk! - 9.  bölüm
1. Sezon 9. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 9. bölüm

Sevgilinin telefonunu karıştırmak ne kadar kötü bir şey olsa da bazen içimizdeki bu isteği frenlemek çok da mümkün olmuyor. Eğer rotanızı kıskançlığa çevirirseniz, bazı şeylerin bedelini ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Orta! Kafa! Aşk! - 1. bölüm
1. Sezon 1. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 1. bölüm

Çamlık Sokak Arena deplasmanına çıkan Semih, dört yıllık ilişkisinin ardından eski kız arkadaşı Banu’yu son kez görmek için sahaya çıkar. Yorumcular Mesut ve Fikri, uzman konuk Metin Hara Semih'i deplasmanda yalnız bırakmaz. Bakalım Semih, Banu’dan ikinci bir şansı alabilecek mi?

Orta! Kafa! Aşk! - 10.  bölüm
1. Sezon 10. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 10. bölüm

Eski eskidir. Eskiler yenilerle denk gelir ve bu durum içinden çıkılmaz bir hal alırsa, tarihin unutulmaz mağlubiyetlerinden birini yaşayabilirsiniz.

BKM Mutfak Stand-Up - Cem İşçiler
1. Sezon 4. Bölüm

BKM Mutfak Stand-Up - Cem İşçiler

Sahnede Cem İşçiler. Al Pacino'yla nasıl muhabbet etti? Takipçileri arttıkça kimler ona gıcık oldu? Komedyenlerin zengin olduğunu düşünenleri güldürürken bir daha düşündürecek bir şov başlıyor.

Orta! Kafa! Aşk! - 6. bölüm
1. Sezon 6. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 6. bölüm

Selin, Semih, Fikri ve Mesut, Semih Arena’da geçirecekleri ilk özel gecede bir anda Değer’in aile problemleri ile karşılaşırlar. Semih, ev arkadaşı Değer’i evden postalamaya çalışırken, Selin, uzman konuğumuz Rocco Siffredi ile aynı fikirdedir.

Dayı Şov GAİN'de
1. Sezon Fragman

Dayı Şov GAİN'de

Talk show'sa talk show! Kuklaların en delikanlısı Dayı, şahsına münhasır canlı talk show'uyla geliyor… Ünlü konuklar ve Pandami Müzik eşliğinde çılgın bir eğlence. İster canlı izleyin ister canınız çektiğinde...

Orta! Kafa! Aşk! - 2. bölüm
1. Sezon 2. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 2. bölüm

Bekarlar liginde mücadele etmeye başlayan Semih, salondan gelen gürültüler sayesinde hayatta Banu’dan başka kadınların da olduğunu fark eder. Yorumcularımızı ve 90'ların en popüler ismi Burak Kut'un taktiklerini uygularsa, Selin isimli yeni bir transfer söz konusu olabilir.

Terapist - 4. bölüm
1. Sezon 4. Bölüm

Terapist - 4. bölüm

Uzaktan gelen bir danışanını reddedemeyen Çetin onunla bir seansa başlar. Ancak bu seans, ona sürekli geçmiş terapilerde konuşulanları hatırlatır.

10 Bin Adım - 5. bölüm - İnsanlık
1. Sezon 5. Bölüm

10 Bin Adım - 5. bölüm - İnsanlık

İyilik yapıp denize atabilirsin ama parkta gördüğün çantayı açmazsın. Ezgi o çantayı açıyor ve sakin park yürüyüşleri, hiç beklenmedik bir yerde noktalanıyor.

Esencılıs yakında GAİN'de
1. Sezon Fragman

Esencılıs yakında GAİN'de

80’lerde bir köydü, bugün Türkiye’nin en kalabalık ilçesi… Sedat Peker videolarında adının sık sık geçmesiyle de tekrar gündeme gelen Esenyurt’a hoşgeldiniz. Yerlilerine soracak olursanız burası artık yasal veya yasadışı her türlü şeyin ticaretinin yapıldığı bir ‘pazar yeri’. 400’er dairelik dev blokların arasında yaşanan Los Angeles çağrışımlı hayatları anlamak için semtin sakinleriyle bir gezintiye çıkıyoruz.

Metot - 3. bölüm
1. Sezon 3. Bölüm

Metot - 3. bölüm

Kadir’i ilgilendiren görev mektubu, diğer üç adayı çok zor bir ahlaki sınavla karşı karşıya bırakırken Merve’nin özel hayatındaki bir gelişme de diğer adayları derinden etkiler.