Hayali Gitar Şampiyonası

Belgesel

"Hayali gitar mı olur?" diyenleri, şampiyonasına davet ediyoruz. Tennessee'de Ulusal Hayali Gitar Şampiyonu olmak için kafa kafaya giden iki New Yorklu'yu izliyoruz.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Ben Varım - Emine Arslan
Sezon 1 Bölüm 4

Ben Varım - Emine Arslan

Ben Varım'ın bu bölümünde, 23 yaşında başladığı Kick Boks sporunu 30 yaşında Dünya Şampiyonluğu ile taçlandıran Emine Arslan var. Dünya Kick Boks Büyükler Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Arslan, etrafındaki genç kadınlar için bir ilham kaynağı oldu. Emine, hem dünyayı hem de ön yargıyı mağlup etti. Her zorluğa rağmen “Ben varım!” diyen Emine’nin hikayesini duymaya hazır mısınız?

KALT Sports - Dünya Boşanma Şampiyonası
Sezon 1 Bölüm 5

KALT Sports - Dünya Boşanma Şampiyonası

Nefesler tutulacak, yuvalar dağılacak. KALT sports Dünya Boşanma Şampiyonası, Çocuğa Boşanmayı Açıklama Etabı ile şimdi GAİN'de.

Evde Yap - Kaan Sezyum
Sezon 1 Bölüm 10

Evde Yap - Kaan Sezyum

Bir vazo iki farklı şekilde nasıl yapılır? Evde Yap'ın bu bölümüne Kaan Sezyum konuk oluyor. Sezyum'un ilginç dünyasında gezinirken iki farklı vazo yapımına şahitlik ediyoruz.

Japonların Lamborghini  Kralı

Japonların Lamborghini Kralı

Çocukluktan beri en büyük hayali Lamborghini almak olan ve bu hayal uğruna suç bile işleyen Shinichi Morohoshi. Şimdi birden fazla Lamborghini'ye sahip. Üstelik hepsi kendi özel tasarımı, dünyanın konuştuğu Lamborghini'ler.

Uluslararası Ortaçağ Savaş Şampiyonası

Uluslararası Ortaçağ Savaş Şampiyonası

Kılıçlar, zırhlar kalkanlar... Her yıl Avrupa'daki bir şatoda Ortaçağ tarzı bir dövüş turnuvası düzenleniyor. DÜnyanın her yerinden 'şovalyeler' geliyor. Rekabetin ne kadar yoğun olduğunu anlamak için Amerikan ekibine bir göz atın.

Her şeye evet diyen adam

Her şeye evet diyen adam

Will Tilghman, üç gün boyunca kendisine sunulan her şeye evet demeye çalışır. Times Meydanı'ndaki yolculuğuna başladıktan sonra, maskotlarla fotoğraf çektirmeye, ihtiyaç duymadığı şeyleri satın almaya ve kazıklandığı Çin Mahallesi'ne giden bir tur otobüsüne evet diyor. Umarız Will bunu Türkiye'de denemez.

Ceylan Ertem 'Datlım Gıymatlım'
Sezon 1 Bölüm 3

Ceylan Ertem 'Datlım Gıymatlım'

Ceylan Ertem bir Sezen Aksu şarkısı olan Datlım Gıymatlım'ı seslendiriyor. Vokal: Ceylan Ertem Gitar: Cenk Erdoğan Bas gitar: Murat Çopur Davul: Nedim Ruacan Synths, klavye: Adem Gülşen

Flyby

Flyby

Bir astroid insanlardaki zaman algısını değiştirir. Bir adam hızla kaybolup giden bu zamana ayak uydurmakta çok zorlanır.

Zwart

Zwart

Acemi Ronnie, bilgisayarındaki doğrulama soruları sırasında biraz fazla kişisel bilgi verir ve karşılığında işletim sisteminden tamamen özelleştirilmiş bir davet alır. Teklifi kabul ettikten sonra işletim sistemi bilgisayarını ele geçirir ve Ronnie'yi karanlık arzularını karısından saklamak için elinden gelen her şeyi yapmaya zorlar.

Mucize Kadınlar - Türkiye  Kadın Ritmik Jimnastik Grup Milli Takımı
Sezon 1 Bölüm 5

Mucize Kadınlar - Türkiye Kadın Ritmik Jimnastik Grup Milli Takımı

Türkiye Kadın Ritmik Jimnastik Grup Milli Takımı iki yıldır bizi gururlandırmakla meşgul. 2020’de "3 çember 2 çift labut" dalında Avrupa şampiyonu oldular ve Haziran ayında Bulgaristan'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'nda olimpiyat kotası mücadelesini verecekler. Bu çok genç 7 şahane kadına kulak vermeye ne dersiniz? Duygu Doğan, Azra Akıncı, Nil Karabina, Eda Aşar, Peri Berker, Defne Alpaslan ve İrem Ökçün ile Ankara’da buluştuk.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur