Moda Haber - Paris Moda Haftası - Erkek Giyim

Moda 1. Sezon 28. Bölüm

İlkbahar - Yaz 2022 erkek giyim koleksiyonlarında şimdiki durağımız modanın başkenti Paris. Öne çıkan koleksiyonlara biraz yakından bakalım.

Bu içeriği yalnızca Premium hesap sahipleri görüntüleyebilir.

Premium Hesaba Geç

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

İçerikleri mobil cihazınızdan izleyebilmek için mobil uygulamamızı indirin.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir
Dayı Şov - 4. bölüm - Ecem Erkek
1. Sezon 4. Bölüm

Dayı Şov - 4. bölüm - Ecem Erkek

Dayı Şov bu hafta yetenekli oyuncu Ecem Erkek’i ağırlıyor. Bir yanda yetenekli oyuncu Ecem Erkek, diğer yanda Dayı… İzleyen çok şanslı. Hem de canlı yakalayanlar için ücretsiz!

Oyunlar Holding: Parkur - Akasya Asıltürkmen
2. Sezon 7. Bölüm

Oyunlar Holding: Parkur - Akasya Asıltürkmen

Oyunlar Holding: Parkur son hızla devam ediyor! Parkurun bu hafta yarışmacısı Akasya Asıltürkmen! Bakalım kendileri uzun süredir birinciliğini koruyan Sarp Apak’ı geçebilecek mi?

Oyunlar Holding: Parkur - Öykü Karayel
2. Sezon 5. Bölüm

Oyunlar Holding: Parkur - Öykü Karayel

Oyunlar Holding: Parkur'un bu bölümünde konuğumuz Öykü Karayel. Bakalım Öykü Karayel rakiplerini geçebilecek mi?

Oyunlar Holding: Parkur - Saba Tümer
2. Sezon 2. Bölüm

Oyunlar Holding: Parkur - Saba Tümer

Oyunlar Holding: Parkur eğlendirmeye, eğlendirirken yine eğlendirmeye devam ediyor! Can Bonomo, Can Temiz ve Can Sungur'un bu haftaki konuğu Saba Tümer. Bakalım Saba Tümer Oyunlar Holding Parkur'unu kaç dakikada tamamlayacak?

Kahveye Bekleriz - Jülide Ateş
1. Sezon 1. Bölüm

Kahveye Bekleriz - Jülide Ateş

Kahvenizi nasıl alırdınız? Tabii ki sohbetle. Sinan Kunter'in sunduğu Kahveye Bekleriz her hafta değişen ünlü konuklarıyla, en sevdikleri kahve eşliğinde sohbet ediyor. İlk bölümünün konuğu ünlü haber sunucus Jülide Ateş.

BKM Mutfak Stand-Up - Anlatanadam
1. Sezon 2. Bölüm

BKM Mutfak Stand-Up - Anlatanadam

Sahnede İbrahim Türker, nam-ı diğer Anlatanadam. Evet bitişik yazılıyor. Ironman gibi. 'Evi kıran' iki erkek çocuğundan, İtalyan neşesinden, kayağa binip havayı delerek bir mermi gibi süzülüşünden bahsediyor.

İstanbul Gece Hesabı - Kumkapı
2. Sezon 4. Bölüm

İstanbul Gece Hesabı - Kumkapı

Ahmet Mümtaz Taylan'la bu hafta ilk adı Küçük İstanbul, şimdiki adıyla Kumkapı'dayız. Tatlı fasıl sesleri, ışıklar, neşeli insanlar ve hoş sohbetle dolu bölüm sizlerle.

Oyunlar Holding: Parkur - Sarp Apak
2. Sezon 3. Bölüm

Oyunlar Holding: Parkur - Sarp Apak

Oyunlar Holding: Parkur tam gaz devam ediyor! Can Bonomo, Can Temiz ve Can Sungur'un üçüncü konuğu Sarp Apak sizlerle. Bakalım bu eğlenceli performansının sonrasında Sarp Apak yarışmada kaçıncı sıraya yerleşti?

Paris Moda Haftası nasıl troll'lendi?

Paris Moda Haftası nasıl troll'lendi?

Giorgio Armani'nın sahtesinden esinlenerek kendisini ünlü modacı Georgia Peviani olarak tanıtan ve Paris Moda Haftası'nda büyük ilgiyle karşılanan Oobah Butler'ın mükemmel troll hikayesi.

Moda Haber - Haute Couture Haftası
1. Sezon 9. Bölüm

Moda Haber - Haute Couture Haftası

Geçtiğimiz günlerde dijital olarak gerçekleşen Haute Couture Haftası hayal gücünün, el işinin ve teknolojinin sınırlarını zorladı. Hayal gücünüz ve siz hazırsanız başlayalım.

Moda Haber -  Londra & New York Moda Haftası
1. Sezon 13. Bölüm

Moda Haber - Londra & New York Moda Haftası

2021 Sonbahar - Kış koleksiyonlarının sunulduğu moda haftaları başladı. İlk iki durak olan Londra ve New York'tan akıllarda kalan defilelere göz atalım.

Moda Haber- Prada Menswear
1. Sezon 27. Bölüm

Moda Haber- Prada Menswear

Prada’nın İlkbahar/Yaz 2022 erkek koleksiyonu ile yazın sıcaklığını hissetmeye ne dersiniz? Sardinya’da çekilen koleksiyon filmine ve koleksiyonun detaylarına hep birlikte bakalım.

Moda Haber - Gucci
1. Sezon 18. Bölüm

Moda Haber - Gucci

Gucci’nin kreatif direktörü Alessandro Michele, moda dünyasında etkilerini bir süre daha sürdürecek olan radikal koleksiyon filmi Aria ile izleyenleri kendine hayran bıraktı. Günlerdir konuşulan ve 'Gucci ve Balenciaga’nın dev buluşması' olarak adlandırılan koleksiyonun detaylarına birlikte bakalım.

Moda Haber

Moda Haber

Dünyanın beklediği defileler, çok konuşulan kreasyonlar, ünlülerin markaları, en güncel moda haberleri bu programda.

Moda Haber - Chanel
1. Sezon 21. Bölüm

Moda Haber - Chanel

Jean Cocteau’nun Orfe’sinden ve onun şiirsel anlatımından ilhamını alan Virginie Viard’ın 2021/22 Chanel Cruise koleksiyonu, bizi Provence’ın en güzel köylerinden birine ışınlıyor. Yaz esintileriyle gelen yeni tasarımlara ve koleksiyon filmine daha yakından bakalım...