Helium

Film

Ölmek üzere olan Alfred, hastane çalışanı Enzo’nun anlattığı fantastik Helium hikayeleri sayesinde neşesini yeniden kazanır ve kendine dünyadan uzak, sihirli bir sığınak bulur.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Reality +

Reality +

Beyin çipi olan 'Reality+' algılarınıza göre hareket eder ve kendinizi mükemmel bir fiziğe sahip olarak görmenizi sağlar. Çipi olan herkes sizi yeni fiziğinizle görürken siz de onlarınkini görebilirsiniz. Ancak çip günde sadece 12 saat aktiftir.

Sakin - Narköy
Sezon 1 Bölüm 1

Sakin - Narköy

Görsel ve işitsel meditatif bir deneyim için lütfen kulaklığınızı takın ve kendinizi sakinliğe bırakın. Şef Pınar Taşdemir, şehrin keşmekeşinden uzak, doğanın huzurunda yemek yapma deneyimini görsel ve işitsel bir meditasyon halinde, sessiz ve tarifsiz olarak bizimle paylaşıyor. İlk bölümde Kandıra’daki Narköy’de, mevsiminde doğal olarak yetişen sebzeler günün mönüsüne ilham veriyor: "Taze topladığım brokoli çiçeklerini tempura hamuruyla kızartıp yanına tahinli yoğurt sos hazırladım. Kavurduğum eşek helvası otu ve pancar yapraklarını ise buğday ve mercimek sosla bir araya getirdim."

Stilinden İlham Al - Halsey
Sezon 1 Bölüm 10

Stilinden İlham Al - Halsey

Sahnelerin havalı kızı Halsey, müzikal başarısı ve makyaj tutkusunun yanı sıra modaya olan yaklaşımı ile de öne çıkıyor. Ne giyse kendine yakıştıran Halsey ile stil derslerine var mısınız?

Bambaşka Hikayeler - Gözden uzak, gönüle yakın canlar
Sezon 1 Bölüm 1

Bambaşka Hikayeler - Gözden uzak, gönüle yakın canlar

Cep Hikayeleri'nden ormanda yaşam mücadelesi veren hayvanlara dair vurucu bir belgesel

İmkansızı Yaşayanlar - Eda Erdem
Sezon 1 Bölüm 1

İmkansızı Yaşayanlar - Eda Erdem

Hayatlarında dibi ve zirveyi aynı anda gören sporcuların hikayeleri İmkansızı Yaşayanlar'da. İlk bölümde ağır bir sakatlık geçiren, kariyerinin sonuna gelen ve sonra hikayesini tümden değiştiren Eda Erdem var. Hikayesini kendi ağzından dinliyoruz.

1000 kedili sığınak
Sezon 1 Bölüm 46

1000 kedili sığınak

Suriye'nin İdlib kentinde evsiz kalan kedilere kucak açan bir sığınak.

Türkiye'nin İnsanları - Fındık Palas
Sezon 1 Bölüm 7

Türkiye'nin İnsanları - Fındık Palas

Günümüz şartlarına pek de uyum sağlayamayan tarihi oteli, eski çalışanı yeni sahibi Necdet Amca'dan dinliyoruz. O anlattıkça biz sanki Anayurt Oteli'nde geziyoruz.

Ben Varım - Karagöz Ustası Sibel Tomaç
Sezon 1 Bölüm 8

Ben Varım - Karagöz Ustası Sibel Tomaç

Ben Varım'ın bu bölümünde Türkiye'nin ilk kadın Karagöz sanatçısı Sibel Tomaç var. Başta tiyatro olmak üzere sanatın pek çok dalında değerli işlere imza atan Tomaç, Gölge Oyunları'na olan aşkı sayesinde başka bir yola girdi. O, Karagöz ustası olmak için kolay bir yoldan geçmedi. Her zorluğa rağmen ''Ben Varım'' diyen Sibel'in hikayesini duymaya hazır mısınız?

Yıldız Doğanlar - Şebnem Bozoklu
Sezon 1 Bölüm 3

Yıldız Doğanlar - Şebnem Bozoklu

Fantastik drama sınıfı! Eğitmen Şebnem Bozoklu, öğrenciler Überküloz, Şokopop ve birtakım "alanında uzman sahne yabancıları".

Stray
Sezon 1 Bölüm 1

Stray

STRAY, Türk toplumunda güvenliği olmayan bir varlık olarak yaşamanın ne demek olduğunu üç sokak köpeğini takip ederek, onlar üzerinden araştırıyor. Son derece bağımsız olan Zeytin, geceleri şehirde maceralara atılıyor. Besleyici ve koruyucu olan Nazar, çevresindeki insanlarla kolayca arkadaş oluyor. Bir şantiyenin eteklerinde yaşayan utangaç bir köpek yavrusu olan Kartal, kendisine bakan güvenlik görevlilerinden kendine yol arkadaşları buluyor. STRAY bu sokak köpeklerinin İstanbul’daki hayatlarını anlatan gözlerinizi alamayacağınız bir belgesel.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur