İllegalden yasala araba yarışları

Belgesel

Sokak yarışı Miami'de uzun zamandır popüler. Bazı gruplar gizli bölgelerde toplanır, bazıları ie şehrin ikon haline gelen bölgelerinde. Ancak ölümcül kazaların artması ve yakalanma riski, birçoğunu sokakları bırakıp pistlere çıkmaya itti.

Bu içeriği yalnızca Premium hesap sahipleri görüntüleyebilir.

Premium Hesaba Geç

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

İçerikleri mobil cihazınızdan izleyebilmek için mobil uygulamamızı indirin.

Years and Years - 3. bölüm
1. Sezon 3. Bölüm

Years and Years - 3. bölüm

Daniel, tehlikeli planını açıklamak için kendi doğum günü partisini kullanır. Viv Rook iktidara gelirken, Lyon'lar bir cenaze töreni için toplanır. Ancak Celeste, Bethany'nin takıntısı olarak tek başına savaşmak zorunda kalır.

İstanbul Hesabı - Kilyos
1. Sezon 3. Bölüm

İstanbul Hesabı - Kilyos

Ahmet Mümtaz Taylan yine sarı montunu giyiyor ve Taksim'den yola çıkıp şehrin kuzey ucuna, Kilyos'a gidiyor. 50 TL ile güneşli bir günde Kilyos keyfi yapabilecek mi yoksa bu güzel havalar onu mahvedecek mi?

İstanbul Hesabı - Unkapanı ve Fatih
1. Sezon 24. Bölüm

İstanbul Hesabı - Unkapanı ve Fatih

Ahmet Mümtaz Taylan'la bu hafta tarihi bir gezinin yanı sıra renkli caddeleri, sokakları geziyoruz. Sohbetin bol olduğu bu bölümü kaçırmayın.

Çare Biziz
1. Sezon 1. Bölüm

Çare Biziz

#ZamanSuGibi akıp geçti. Çocukluk anılarımıza ev sahipliği yapan göllerimizden bazıları ne yazık ki kurudu. Daha fazla gölümüz anılarda kalmasın diye Kıvanç Tatlıtuğ ile, Kıvanç Tatlıtuğ’un kendi hikayesinde bir araya geldik. Şimdi harekete geçersek, yarının suyu için bir araya gelirsek yarını değiştirmek mümkün! Yarınınsuyu.com’a gelin, bize katılın.

Yasa dışı araba yarışları: 160 km hazla gitmek

Yasa dışı araba yarışları: 160 km hazla gitmek

160 km hızla gitmek, bazı insanlar için hazzın tanımı. Nashville'de modifiye arabalarıyla hız yapıp yarışmak isteyen bir grup insan illegal bir topluluk kuruyor. Bir aile gibi birbirine bağlanıp gece yarışları düzenliyorlar. Sosyal medyanın etkisiyle bu grup hiç beklenmedik şekilde büyüyor.

Güzel Sayılar - Araba
1. Sezon 4. Bölüm

Güzel Sayılar - Araba

Türkiye'nin yüzde kaçının arabası var? Geniş ailelerde öne kim oturur? Kadın şoförler neden az? Onun arabası varsa ruhu yok mu? Türkiye'nin istatistik ve veri alanındaki en yetkin ismi Bekir Ağırdır, Z kuşağından siyaset bilimci Zeynep Aksoy'un araba hakkındaki sorularını geçmişten bugüne sayılar, veriler, örnekler ve anekdotlarla açıklıyor.

Los Angeles yeraltı yarışları

Los Angeles yeraltı yarışları

Los Angeles sokak yarışlarının yeraltı kültürüne kaptırıyoruz. Burada arabaların motor sesleri konuşuyor!

Tuğçe Durak ile En İyi - Şehrin en iyi gizli bahçe mekanları
1. Sezon 10. Bölüm

Tuğçe Durak ile En İyi - Şehrin en iyi gizli bahçe mekanları

Şehrin en iyi gizli bahçelerini keşfe çıkmaya hazır mısınız? Şehirden çok uzaklaşmak istemeden doğanın içinde bir yer arıyorsanız Tuğçe Durak'ın peşine takılın.

Şehrin Ritmi

Şehrin Ritmi

Şehirde neler oluyor? Şehrin Ritmi şehirde güzel ne varsa size getiriyor. Yeni açılmış bir restoran, şehirde çekilen bir dizi veya film seti, ses getiren bir konser, kaçırırsanız üzüleceğiniz bir etkinlik... Her bölümde şehrin başka bir yerinde ama hep yüksek ritimle!

Şehrin Ritmi - Refik Anadol
1. Sezon 1. Bölüm

Şehrin Ritmi - Refik Anadol

Şehirde neler oluyor? Şehrin Ritmi şehirde güzel ne varsa size getiriyor. İlk bölümde Dolapdere’deki Pilevneli Gallery’de Refik Anadol'un kişisel sergisindeyiz. 'Makine Hatıraları: Uzay’da kısa bir tur atmaya ve sergiyi sanatçısından dinlemeye ne dersiniz?

25 bin kişinin ziyaret ettiği 'gizli' şelale
1. Sezon 7. Bölüm

25 bin kişinin ziyaret ettiği 'gizli' şelale

Rize'deki muhteşem tabiat parkı ve içindeki Akyamaç Şelalesi. 'Gizli' cenneti pandemide bile 25 bin kişi ziyaret etmiş.

Caronte

Caronte

Araba kazasında yaralanan genç, bir şekilde başka bir evrenle temas kurar.

Teksas'ta asfaltı ağlatanlar

Teksas'ta asfaltı ağlatanlar

Teksas'ta 'polisten kaçmak işin eğlencesi' diyen bir grup araba tutkununu ziyaret ediyoruz.

Altıncı Çocuğum Anadol
1. Sezon 35. Bölüm

Altıncı Çocuğum Anadol

Mevlüt Öcal klasik araba bağımlısı. Son sekiz yıldır Anadol marka arabasına sevdalı. Beş çocuğu var, altıncısının Anadol olduğunu söylüyor.

Mascarpone

Mascarpone

Bir araba kazası, hayalperest makinist Francis’i zalim gangster Mascarpone’nin dünyasına sürükler. Animasyon ve gerçeğin birleştiği seyir dolu bir film.