Sokağın Tanrıları - 2. bölüm

Program

Sokak yarışları New York'ta hiçbir zaman yasal değildi. Ama yarış pistlerine erişimi olmayan sürücüler, polisten kaçıp otoyolları kapatmaya devam ediyor. Şimdi New York'un yeraltı pistlerine bir göz atalım.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Los Angeles yeraltı yarışları

Los Angeles yeraltı yarışları

Los Angeles sokak yarışlarının yeraltı kültürüne kaptırıyoruz. Burada arabaların motor sesleri konuşuyor!

Dünya Kadar Sade - Zaman
Sezon 1 Bölüm 5

Dünya Kadar Sade - Zaman

Yapı Kredi World'ün hazırladığı Dünya Kadar Sade'nin yeni bölümü, Belçim Bilgin’in sunumuyla başlıyor. Zamanımız az ama yapmak istediklerimiz çok. O zaman zamanı nasıl yönetmeliyiz? Zaman yönetimi tetkikleri konusunda uzun araştırmalar yapmış, Yazılım Mimarı Kerem Köseoğlu ve işi zamanla yarışmak olan, Türkiye'nin en önemli film yapımcılarından Zeynep Atakan bu konu hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor.

Beyaz Yaka - 2. bölüm
Sezon 1 Bölüm 2

Beyaz Yaka - 2. bölüm

Bir çok kişi Beyaz Yakalılar'ın 80 sonrası ortaya çıktığını düşünüyor. Oysa beyaz yakalılar; Sovyetler Birliği'nin çözülmesinin ardından, bitmeyen mesaileriyle tek kutuplu dünyada yeniden tarih sahnesine çıkarıyorlardı.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 11. bölüm
Sezon 1 Bölüm 11

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 11. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Errick McCollum, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Oyunlar Holding - 14. bölüm
Sezon 1 Bölüm 14

Oyunlar Holding - 14. bölüm

Umarız "Böyle içerik olur mu?" demeyeceğiniz yepyeni bölüm başlıyor. Bu bölümde Bengi Apak var. Kıraathane Triatlonu'nda bakalım kazanan kim olacak? Çaylar şirketten.

Oyunlar Holding - 8. bölüm
Sezon 1 Bölüm 8

Oyunlar Holding - 8. bölüm

Oyunlar Holding bu bölümde Ekin Beril'i ağırlıyor. Yeni çıkan oyunlar inceleniyor, şarkılar oyunlara eşlik ediyor belki de oyunlar şarkılara eşlik ediyor, kim bilir...

Years and years - 4. bölüm
Sezon 1 Bölüm 4

Years and years - 4. bölüm

Daniel, Viktor'u eve getirmek için tehlikeli bir maceraya atılırken, Celeste Stephen'dan korkunç bir intikam alır. Viv, gözünü en büyük ödüle diker: 10 Downing Caddesi.

Oyunlar Holding - 15. bölüm
Sezon 1 Bölüm 15

Oyunlar Holding - 15. bölüm

Oyunlar Holding 15. bölümünde Haki Biçici'yi ağırlıyor. Bakalım Haki Biçici sektörünü ne kadar iyi tanıyor? Hiç alakası olmayan şikayetlerle nasıl başa çıkıyor? Bono, Temiz ve Sungur oyun sektörüne yön verebiliyor mu?

Japonların Lamborghini  Kralı

Japonların Lamborghini Kralı

Çocukluktan beri en büyük hayali Lamborghini almak olan ve bu hayal uğruna suç bile işleyen Shinichi Morohoshi. Şimdi birden fazla Lamborghini'ye sahip. Üstelik hepsi kendi özel tasarımı, dünyanın konuştuğu Lamborghini'ler.

Bir Şifa Bağımlısının İtirafları - 2. bölüm
Sezon 1 Bölüm 2

Bir Şifa Bağımlısının İtirafları - 2. bölüm

Kendisini bir şifa bağımlısı olarak tanımlayan Ela Başak Atakan, serüvenin ikinci bölümünde yoga kültürünün mistik ve engin dünyasına konuk oluyor. Çeşitli meditasyon ve yoga türleri arasında geziniyor. Kahkaha yogası, Kundalini ve daha birçok tür hakkında uzmanlara danışıyor. Herkesin iyi şeyler duymaya ihtiyacının olduğu bu şifa arayışında, soracak çok fazla soru var.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur