Cinsel saldırı mağduru, sunucu Tamara Holder

Belgesel

Fox News sunucusu Tamara Holder, şirketindeki erkek bir yönetici tarafından cinsel saldırıya uğradı. Bunu bildirmesi üzerine sözleşmesi yenilenmeyerek işsiz bırakıldı. Sunucu, başka kadınların aynı şekilde mağdur olmasını engellemek için kariyerinde çizdiği rotayı anlatıyor.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Ben Varım  - Futbolcu Jessica O'Rourke Çarmıklı
Sezon 1 Bölüm 1

Ben Varım - Futbolcu Jessica O'Rourke Çarmıklı

Her zorluğa rağmen “Ben varım!” diyen başarılı, cesur, samimi kadınların hikayelerini duymaya hazır mısınız? Hayal gücünün, cesaretin, adanmışlığın ve azmin sınırlarını zorladığı dünyalarına konuk oluyoruz. Jessica, pek çok ülkeyi gezmiş ama Türkiye’yi sevdiği için burada kalmaya karar vermiş bir gezgin. Aynı zamanda futbolcu. Amerika, İspanya, Rusya’da futbol oynadıktan sonra spor hayatına Türkiye’de devam ediyor.

Kadınlara 'yakıştırılmayan' sporlar #NormalDeğil
Sezon 1 Bölüm 4

Kadınlara 'yakıştırılmayan' sporlar #NormalDeğil

Kadınların spor tarihi, mücadeleyle, ilhamla, zaferlerle dolu. Bu bölümde spor dünyasında “Ben de varım” diyen, sınırları zorlayan, başaran ve ilham veren kadınların hikayesine göz attık.

Türkiye'yi Sarsan Davalar - Atatürk Heykellerine Saldıran Ticaniler
Sezon 1 Bölüm 13

Türkiye'yi Sarsan Davalar - Atatürk Heykellerine Saldıran Ticaniler

Kemal Pilavoğlu adlı hukuk fakültesinden terk şahıs tarafından, 1930’larda Ankara’nın Çubuk ilçesinde örgütlenmeye başlayan Ticaniler isimlerini arka arkaya Atatürk heykellerine saldırı düzenleyerek duyurdular. Pilavoğlu güya rüyasında Ahmed et-Ticani'ye intisap ettiğini görmüş, ardından Abdülkadir Medeni adlı birinden tarikat ruhsatı almıştı. Gazeteler Ticaniler ile yatıp Ticaniler ile kalkıyordu.

Cam Tavan #NormalDeğil
Sezon 1 Bölüm 5

Cam Tavan #NormalDeğil

Spor yönetiminde hiyerarşide yükseldikçe kadınlara rastlamak zorlaşıyor. Kadınların yönetime çıkmak isterken karşılarına çıkan zorlukları ve engelleri inceledik.

Jülide Ateş ile 40 - Deniz Çakır şiddete uğradı mı?
Sezon 1 Bölüm 13

Jülide Ateş ile 40 - Deniz Çakır şiddete uğradı mı?

Deniz Çakır hiç psikolojik, sözlü ya da fiziksel şiddete uğradı mı? Jülide Ateş soruyor, Deniz Çakır cevaplıyor. Deniz Çakır'ın içtenlikle cevapladı 40 sorunun tamamını GAİN Premium'dan izleyebilirsiniz.

Müzeler ve çaldıkları eserler

Müzeler ve çaldıkları eserler

VICE World News sunucusu Zing Tsjeng, Avrupa'daki müzelerde bulunan ve kaynakları şüpheli olan kolonyal eserlerin çalıntı olup olmadığını keşfetmek için Oxford'daki Pitt Rivers Müzesi'ni gezmeye gidiyor.

Grafiti sanat mı? Vandalizm mi?

Grafiti sanat mı? Vandalizm mi?

İnsanların duvarlarına bir şeyler çizdiği için hapse girmek... Miami'deki bir grafiti ekibi olan Miami Style Gods üyeleri anlatıyor. Onlarla bir "bombalama" gecesine gidiyoruz. Otoyol tabelalarına, duvarlara, garaj kapılarına, köprülere ve daha fazlasına imzalarını bırakıyorlar. Bir yandan da grafiti aşklarını ve grafitiye bakış açılarını anlatıyorlar.

Nano

Nano

Halkın Nanoteknoloji kullanımını zorunlu kılan bir yasa, bu tehlikeli donanımın yayılmasını engellemek isteyen hacker'ların direnişiyle karşılaşır.

Kamyon

Kamyon

Kendisine emanet edilen kamyonla şehirler arası uzun bir yola koyulan Besim, motor arızası sebebiyle Anadolu’nun bağrında, ıssız bir yolda kalakalır. Besim’in yanmasından korktuğu kamyona tamirci bulma arayışı, gitgide daha karmaşık bir hal alır.

Aile içi taciz mağduru Brett Rossi

Aile içi taciz mağduru Brett Rossi

Pornografik film oyuncusu Brett Rossi ünlü oyuncu Charlie Sheen ile evliliğinde aile içi şiddete ve tacize maruz kaldığını iddia etmişti. Rossi, söz konusu olayların nasıl örtbas edilmeye çalışıldığını ve mücadelesini anlatıyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur