Mirgün Cabas Canlı

Haber

Gazeteci Mirgün Cabas gündemi değerlendiriyor. Her gün başka bir uzmana bağlanıyor ve görüşlerini alıyor. Hafta içi her sabah 11:00’da canlı olarak ve sonra istediğiniz zaman GAİN’de.

Bölümler
Mirgün Cabas Canlı - 15 Ekim Oynat

Mirgün Cabas Canlı - 15 Ekim

Dolar uçuyor, Türkiye endekslerde yokuş aşağı gidiyor. Mirgün Cabas canlı yayında Uğur Gürses ile ekonomide yaşadığımız kara günleri konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 14 Ekim Oynat

Mirgün Cabas Canlı - 14 Ekim

TÜGVA skandalı giderek büyüyor. Mirgün Cabas canlı yayında İsmail Saymaz’la tasfiye edilen cemaatlerin yerini alan bu vakfı ve ortaya saçılan belgeleri konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 13 Ekim Oynat

Mirgün Cabas Canlı - 13 Ekim

Suriye’de işler karışıyor. Türkiye bölgede operasyon yapabilir mi, Rusya neye ne kadar izin verir? Mirgün Cabas canlı yayında Metin Gürcan ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 12 Ekim Oynat

Mirgün Cabas Canlı - 12 Ekim

Altın Portakal’daki ödül konuşması krizi geçmediği gibi büyüdü. Basit bir tören üzerinden bile kutuplaşmayı nasıl başardık? Mirgün Cabas canlı yayında Antalya Altın Portakal Festival Direktörü Ahmet Boyacıoğlu ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 11 Ekim Oynat

Mirgün Cabas Canlı - 11 Ekim

Avrupa’da yiyecek kuyrukları var mı? AB göçmenlere karşı duvar örecek mi? Mirgün Cabas canlı yayında Yenal Bilgici ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 8 Ekim Oynat

Mirgün Cabas Canlı - 8 Ekim

Pandora Belgeleri gündemi sallamaya devam ediyor. Mirgün Cabas canlı yayında bu belgeleri Türkiye’den inceleyen gazeteciler Serdar Vardar ve Pelin Ünker ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 7 Ekim Oynat

Mirgün Cabas Canlı - 7 Ekim

Anayasa’nın ilk 4 maddesini kim değiştirmek istiyor? Cumhurbaşkanı’nın sağlık durumu tartışılmaya devam ediyor. Mirgün Cabas canlı yayında BBC Türkçe’den Ayşe Sayın ile Türk siyasetindeki tuhaf gelişmeleri konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 6 Ekim Oynat

Mirgün Cabas Canlı - 6 Ekim

Valilik kağıt toplayıcılardan ne istiyor? Mirgün Cabas canlı yayında Geri Dönüşüm İşçileri Derneği Başkanı Ali Mendillioğlu ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 5 Ekim Oynat

Mirgün Cabas Canlı - 5 Ekim

Eylül enflasyonu, zam rekorları ve Merkez Bankası’nın faiz ihtimalleri. Mirgün Cabas canlı yayında Uğur Gürses ile ekonomideki son gelişmeleri konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 4 Ekim Oynat

Mirgün Cabas Canlı - 4 Ekim

Afganistan’da son durum ne? Mirgün Cabas canlı yayında Kabil’den bildiren gazeteci Nimet Kıraç ile konuşuyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur