MotherFatherSon
Dizi 1 Sezon 6.7

Acımasız bir medya devi siyasi güç aşkıyla seçimlere girer. Ancak bu, çoktan dağılmış olan ailesini içinden çıkılmayacak durumlara sokacaktır.

MotherFatherSon - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

MotherFatherSon - Fragman

Acımasız bir medya devi siyasi güç aşkıyla seçimlere girer. Ancak bu, çoktan dağılmış olan ailesini içinden çıkılmayacak durumlara sokacaktır.

MotherFatherSon - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

MotherFatherSon - 1. bölüm

Max, İngiliz siyasetinin ve gücünün kalbindeki bir medya patronudur. Eski karısı Kathryn evsizler barınağında çalışmaktadır. Oğulları Caden bir gazetede çalışan yetersiz bir editördür.
Ortam giderek gerilmeye başlar.

MotherFatherSon - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

MotherFatherSon - 2. bölüm

Caden’ın felç tedavisi sırasında göz kulak olurken, geçmişten beliren anılar Max ve Kathryn’in evliliklerinin sonraki aşamasının önemini gösterir.

MotherFatherSon - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

MotherFatherSon - 3. bölüm

Max, zenginliğini ve gücünü kullanarak, askerlerini hem fiziksel hem de zihinsel olarak sağlıklı hale getirmek için Caden’i bir askeri hastaneye yerleştirir.

MotherFatherSon - 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

MotherFatherSon - 4. bölüm

Caden kötüleşirken, Kathryn yardım etmesi için eski bir arkadaşından yardım ister. Maggie soruşturmasında yeni bir ipucu yakalarken Max siyasi tavrını değiştirir.

MotherFatherSon - 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

MotherFatherSon - 5. bölüm

Kathryn, Max ve Caden, kişisel ve politik ifşaları araştırmak için uzak bir evde toplanır. Aile kavgası dünya sahnesine çıkacak mı?

MotherFatherSon - 6. bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

MotherFatherSon - 6. bölüm

Kathryn ve Caden, Max’e karşı saldırılarını hızlandırmaya hazırlanır.

MotherFatherSon - 7. bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

MotherFatherSon - 7. bölüm

Caden kendiyle gurur duymak ister. Sofia, Max’ten gelecekteki oğullarının kendi hayatını seçmesine izin vermesini ister. Caden, Orla’nın suçluluk duygusundan kurtulmasına yardım etmeye çalışır.

MotherFatherSon - 8. bölüm Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

MotherFatherSon - 8. bölüm

Kathryn, ona kesin bir hayır yanıtı vermesine rağmen, Max’in teklifini kabul etmeyi hâlâ düşünür. Ancak teklifi kabul etmenin artılarını ve eksilerini iyice tartması gerekir.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur