Wayne
Dizi 1 Sezon 8.4

15 yaşında içine kapanık, sivri bir karakter olan Wayne, babasını kanserden kaybeder. Babasının ölmeden önce çalınan klasik arabasını bulmak için sevgilisini de alarak bir yolculuğa çıkmaya karar verir.
Deadpool serisinin senarist ve yapımcıları Rhett Reese ve Paul Wernick’le aksiyon ve macera dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.

Oyuncular: Mark McKenna, Ciara Bravo, Joshua J. Williams

Dizi - Vurdulu Kırdılı - Maceralı - Gülmelik

Wayne -  Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

Wayne - Fragman

15 yaşında içine kapanık, sivri bir karakter olan Wayne, babasını kanserden kaybeder. Babasının ölmeden önce çalınan klasik arabasını bulmak için sevgilisini de alarak bir yolculuğa çıkmaya karar verir.

Wayne - 1. sezon 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Wayne - 1. sezon 1. bölüm

Brockton'da doğup büyümüş şiddet eğilimli bir genç olan Wayne, kurabiye satan Del'i görünce vurulur. Wayne babasını kanserden kaybettiğinde, onun klasik arabasını bulmak için gözünü karartarak Florida'ya doğru bir yolculuğa çıkar.

Wayne - 1. sezon 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Wayne - 1. sezon 2. bölüm

Del, Wayne'in nereye gittiklerini bilmediğini farkedince onunla ilgili şüpheye düşer. O esnada Wayne ve Del'i takip etmek için bir grup insan yola çıkar.

Wayne - 1. sezon 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Wayne - 1. sezon 3. bölüm

Wayne ve Del yerel haberlerde boy gösterdikten sonra Del, yeni arkadaşını uzak tutmak için Wayne'e yalan söylemeyi öğretir. Ancak yalanlarının ortaya çıkması uzun sürmez.

Wayne - 1. sezon 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Wayne - 1. sezon 4. bölüm

Parasını hırsızlara kaptırdıktan sonra Wayne, bir günlüğüne işçi olarak çalışmaya başlar. Bir yabancının ölümü Del'i takıntılı bir hale getirir. Bu arada, Carl ve Teddy babalarının gerçekte kim olduğuyla ilgili bir uzlaşmaya varırlar.

Wayne - 1. sezon 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Wayne - 1. sezon 5. bölüm

Wayne'in Del ile tanışmasından çok önceki bir gün... Del, Baba ve oğullarını sonsuza dek değiştiren gün.

Wayne - 1. sezon 6. bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Wayne - 1. sezon 6. bölüm

Del Georgia'daki okuldan kaçmakla suçlandığında, yerel halktan edindiği yeni arkadaşlarıyla kalmayı düşünür. O ve Wayne dansa davet edilirler ve hazırlanırken Wayne bir detaya epeyce takılır.

Wayne - 1. sezon 7. bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Wayne - 1. sezon 7. bölüm

Wayne, Del'e babasının hastanede olduğunu söyleyip söylememek arasında kararsız kalırken Geller, Wayne ve Del için bir tuzak kurar.

Wayne - 1. sezon 8. bölüm Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

Wayne - 1. sezon 8. bölüm

Wayne ve Del sonunda Florida'ya ulaşır ve babasının arabasıyla ilgili büyük bir tesadüfle karşılaşır. Wayne bunun izini sürerken hiç beklenmediği biriyle yüz yüze gelir.

Wayne - 1. sezon 9. bölüm Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

Wayne - 1. sezon 9. bölüm

Wayne'in hem Del hem de annesiyle arası bozulunca dikkatini tekrar babasının arabasın bulmaya çevirir. Bu sırada Del, Wayne hakkında bütün düşüncelerini değiştirecek bir sır öğrenir.

Wayne - 1. sezon 10. bölüm Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

Wayne - 1. sezon 10. bölüm

Tek başına ve gözaltında olan Wayne, Reggie ile yüzleşmek zorundadır. Bu arada Del, Wayne'in annesinin evine döner çünkü Wayne'i geri kazanmaya kararlıdır.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur