Mirgün Cabas Canlı

Güncel 10 Bölüm

Gazeteci Mirgün Cabas gündemi değerlendiriyor. Her gün başka bir uzmana bağlanıyor ve görüşlerini alıyor. Hafta içi her sabah 11:00’da canlı olarak ve sonra istediğiniz zaman GAİN’de.

Mirgün Cabas Canlı - 28 Eylül Oynat
1. Sezon 170. Bölüm

Mirgün Cabas Canlı - 28 Eylül

Biden ile aramız bozuk. Putin ile Soçi Zirvesi öncesinde de işler iyi gitmiyor. Dış politikada bizi neler bekliyor. Mirgün Cabas canlı yayında Cansu Çamlıbel ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 27 Eylül Oynat
1. Sezon 169. Bölüm

Mirgün Cabas Canlı - 27 Eylül

Dolar rekor üzerine rekor kırıyor, enflasyonun faturası zincir marketlere çıktı, kriptolar Çin mağduru… Mirgün Cabas canlı yayında Uğur Gürses ile ekonomideki son gelişmeleri değerlendiriyor.

Mirgün Cabas Canlı - 23 Eylül Oynat
1. Sezon 168. Bölüm

Mirgün Cabas Canlı - 23 Eylül

FED faizleri beklendiği gibi sabit tuttu. Şimdi gözler Merkez Bankası’nda. Mirgün Cabas canlı yayında Uğur Gürses’le ekonomideki son gelişmeleri konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 22 Eylül Oynat
1. Sezon 167. Bölüm

Mirgün Cabas Canlı - 22 Eylül

Türkiye’nin Suriye’deki askeri varlığı bölgede şehit haberleri geldikçe medyaya konu oluyor. Suriye’de son durumumuz ne? Ne kadar doğru bilgi ve analiz alıyoruz? Mirgün Cabas canlı yayında Aydın Selcen ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 21 Eylül Oynat
1. Sezon 166. Bölüm

Mirgün Cabas Canlı - 21 Eylül

Rusya’da Putin dönemi devam edecek gibi görünüyor. Ancak seçimler yine tartışmalı geçti. Rusya’da yeni dönem nasıl şekillenecek, seçimler Türkiye’yi nasıl etkileyecek? Mirgün Cabas canlı yayında gazeteci Deniz Berktay ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 20 Eylül Oynat
1. Sezon 165. Bölüm

Mirgün Cabas Canlı - 20 Eylül

AİHM'nin Osman Kavala kararını uygulamayan Türkiye, Avrupa Konseyi'nden atılabilir mi? Mirgün Cabas canlı yayında Ayşe Bingöl Demir ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 17 Eylül Oynat
1. Sezon 164. Bölüm

Mirgün Cabas Canlı - 17 Eylül

Fahiş fiyatların önüne geçmek için ilginç uygulamalar yapılıyor. Bunlar bir işe yarar mı? Mirgün Cabas canlı yayında Uğur Gürses ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 16 Eylül Oynat
1. Sezon 163. Bölüm

Mirgün Cabas Canlı - 16 Eylül

Zorunlu aşı tartışması Türkiye’de de Dünya’da da tam gaz sürüyor. Zorunlu aşı ve test yasal mı değil mi, yapılabilir mi yapılamaz mı? Mirgün Cabas canlı yayında tıp hukuku uzmanı Doç. Dr. İpek Sevda Söğüt ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 15 Eylül Oynat
1. Sezon 162. Bölüm

Mirgün Cabas Canlı - 15 Eylül

Seçim ittifakları nasıl şekillenecek? Mirgün Cabas canlı yayında Bekir Ağırdır ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 14 Eylül Oynat
1. Sezon 161. Bölüm

Mirgün Cabas Canlı - 14 Eylül

Hallere baskın yapılırsa meyve sebze ucuzlar mı? Mirgün Cabas canlı yayında tarım ekonomisi uzmanı İrfan Donat ile konuşuyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur