Ele Güne Karşı
 Belgesel 1 Sezon 8.1

50 yıla yaklaşan mazisiyle sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en uzun süreli müzik gruplarından biri olan MFÖ’nün daha önce hiç yayınlanmamış görüntülerini ve sahne arkasında yaşananları bu belgeselde bulacaksınız.

Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur

Ele Güne Karşı - 1. Bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Ele Güne Karşı - 1. Bölüm

MFÖ’nün daha önce hiç yayınlanmamış görüntülerini ve sahne arkasında yaşananları bu belgeselde bulacaksınız. Bu bölümde Ele Güne Karşı, Güllerin İçinden, Sude, Diday Diday gibi en meşhur şarkılarını ve onların yaratım hikâyelerini dinlerken daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış görüntüler ve sürpriz isimler eşliğinde turneye çıkıyoruz.

Ele Güne Karşı - 2. Bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Ele Güne Karşı - 2. Bölüm

Birbirinden farklı seslere sahipler. Ama neredeyse 50 yıldır tek sesmişçesine ruhumuza işliyorlar. Mazhar Fuat Özkan üçlüsü, konsere çıkmadan önce kuliste neler yaşar? Yaş aldıkça derinleşen bir dostluk, binlerce kişiyle şenlenen konserler ve grup üyelerinin en duygusal anlarını seyrederken müziğin sesini açmayı unutmayın. MFÖ’den geliyor : ‘’Gözyaşlarımızı bitti mi sandın?’’

Ele Güne Karşı - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Ele Güne Karşı - 3. bölüm

Eyfel kulesinin önünde, Paris'teki bir stüdyo kaydında, Amsterdam sokaklarında, ilham gelip de Bodrum Bodrum şarkısının yazıldığı anda... MFÖ'nün daha önce hiç görmediğiniz, gördüğünüz an sizi geçmişe ışınlayacak, duygulardan duygulara koşturacak görüntüleri bu bölümde.

Ele Güne Karşı - 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Ele Güne Karşı - 4. bölüm

MFÖ'nün daha önce hiç görmediğiniz anlarına şahit olmaya hazır mısınız? Mesela Mazeretim Var şarkısının yazıldığı o ana. Ali'nin Ali Desidero'ya dönüşmesine. 80'lerden bir albüm kaydına, hararetli bir tartışmaya, bugünkü röportajlarına... En iyisi biz susalım, dördüncü bölüm konuşsun. Diğer bölümleri hala izlemediyseniz yukarı kaydırın.

Ele Güne Karşı - 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Ele Güne Karşı - 5. bölüm

MFÖ'nün daha önce hiç görmediğiniz görüntülerinden oluşan belgeselin son bölümüne hazır mısınız? Bu bölümde ressam Mazhar, model uçak yapan Fuat ve tiyatrocu Özkan var. Her sene grubun dağıldığı yönünde çıkan haberlere nasıl tepki gösteriyorlar? Birbirlerine karşı ne hissediyorlar?

50 yıla yakındır birlikte olan üçlünün son sözüyle bitirelim 'Ölene kadar beraberiz.'

Ele Güne Karşı - Bonus bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Ele Güne Karşı - Bonus bölüm

Sürpriz! Çok sevdiniz, daha fazlasını istediniz. O zaman bonus bölüm başlıyor. Dışarıda 'Bi' daha! Bi' daha!' sesleri yankılanırken içeride MFÖ ne yapıyor? Konserler sırasında kuliste neler oluyor? Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış sıcacık görüntüleri izlemeye hazır mısınız?

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur