İmkansızı Yaşayanlar

Spor 4 Bölüm

Hem dibi hem zirveyi görmüş sporcular anlatıyor. İmkansızı yaşamak birbirinden taban tabana zıt iki kutupta gerçekleşebiliyor. Kimileri dibi gördükten sonra dönüşü imkansız denilen noktalardan ayağa kalkar, kimileri adım adım süren mücadelenin sonunda ulaşabilecekleri en üst noktaya çıkar. Bir de 'imkansızı yaşayanlar' vardır ve onlar hayatlarında dibi ve zirveyi aynı anda görür! Sporcuların hikayeleri kendi ağızlarından İmkansızı Yaşayanlar'da.

Bölümler
İmkansızı Yaşayanlar - Bahar Özgüvenç
Sezon 1 Bölüm 4

İmkansızı Yaşayanlar - Bahar Özgüvenç

12 yılı aşan futbol kariyeri, kadın futbolundaki ‘’amatör’’ algısını kırmak için verdiği mücadelesi, yorumculuk serüveni ve futbolun içindeki 20 yılın ardından teknik direktör olarak Beşiktaş’ın başında yaşadığı şampiyonlukla Bahar Özgüvenç’in hikayesi, İmkansızı Yaşayanlar’ın 4. bölümünde.

İmkansızı Yaşayanlar - Çağla Nur Uzundurukan
Sezon 1 Bölüm 3

İmkansızı Yaşayanlar - Çağla Nur Uzundurukan

Milli basketbolcu, ‘’Sen işitme engellisin, yapamazsın!’’ eleştirilerini aldığı noktadan, Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde oynayan ilk işitme engelli basketbolcu olmasına ve olimpiyat beşinciliğine uzanan hikayesini anlattı. Çağla Nur Uzundurukan'ın dibi ve zirveyi aynı anda gördüğü hikayesi İmkansızı Yaşayanlar’ın üçüncü bölümünde.

İmkansızı Yaşayanlar - Yusuf Yazıcı
Sezon 1 Bölüm 2

İmkansızı Yaşayanlar - Yusuf Yazıcı

Milli futbolcu Yusuf Yazıcı, zorluklarla başlayan ve imkansız denilen noktadan ayağa kaldırdığı kariyerini, futbola başladığı yılları, Trabzonspor ve Lille macerasından UNDP'nin ''Yoksullukla Mücadele Savunucusu'' elçisi seçilmesine kadar uzanan hikayesini İmkansızı Yaşayanlar'ın 2. bölümünde anlattı.

İmkansızı Yaşayanlar - Eda Erdem
Sezon 1 Bölüm 1

İmkansızı Yaşayanlar - Eda Erdem

Hayatlarında dibi ve zirveyi aynı anda gören sporcuların hikayeleri İmkansızı Yaşayanlar'da. İlk bölümde ağır bir sakatlık geçiren, kariyerinin sonuna gelen ve sonra hikayesini tümden değiştiren Eda Erdem var. Hikayesini kendi ağzından dinliyoruz.