661
 Belgesel 1 Sezon

Farklı jenerasyonlardan ve farklı profillerden kadınlar, aynı konu hakkındaki düşüncelerini ve tecrübelerini paylaşıyor. Mini röportaj serisinde kadınların bir konuya bakış açısını ve bunun zamanla veya kuşaklara göre değişip değişmediğini göreceksiniz.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Kararlar Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Kararlar

6 kadın, 6 jenerasyon, 1 konu. Bir kadın 7’sinde neyse 70’inde de o mudur? Yoksa bir konuya bakışı seneler içinde değişir mi? Farklı jenerasyonlardan ve farklı profillerden kadınlar aynı konu hakkındaki düşüncelerini ve deneyimlerini anlatıyor.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Para Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Para

Para amaç mı yoksa araç mı? Farklı jenerasyon ve farklı profilden kadınlar cevaplıyor. Yatırım mı yapmalı, hayatı mı yaşamalı? Yoksa ikisini birden yapmanın bir yolu var mı?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Romantik İlişkiler Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Romantik İlişkiler

Aynı anda iki kişiye aşık oldunuz mu hiç? Peki, evlenmeyi düşünüyor musunuz? İlk görüşte aşık olunur mu yoksa bu bir film hilesi mi? Siz kendinize bu soruları sorarken, biz de 6 farklı kuşaktan 6 kadına sorduk.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Vücut Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Vücut

Kadınlar vücudunu seviyor mu? Hangi bölgelerini daha çok seviyor? Yaş ilerledikçe kendileriyle barışıyorlar mı yoksa daha az mı beğeniyorlar?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Medya ve Doğru Haber Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Medya ve Doğru Haber

Kadınlar medyada okudukları haberlere inanıyorlar mı? Medyaya güvenleri var mı? Gündemi nereden takip ediyorlar? Bambaşka yaş ve profillerden kadınlar anlatıyor.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Dostluk ve Arkadaşlık Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Dostluk ve Arkadaşlık

Farklı kuşaklardan kadınlar dostluğa nasıl bakıyor? Kime dostum diyor? Yaş ilerledikçe dost bulmak zorlaşıyor mu yoksa kolaylaşıyor mu?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - İklim değişikliği Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - İklim değişikliği

Farklı kuşaklardan altı kadın, iklim değişikliği hakkındaki soruları cevaplıyor. İklim değişikliğini hissediyorlar mı? Önlem alıyorlar mı? En önemlisi gelecekten umutlular mı?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Teknoloji ve İlişkiler Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Teknoloji ve İlişkiler

Teknoloji insan ilişkilerini nasıl etkiliyor? İnternetten biriyle tanışıp yakın bağ kurmak mümkün mü? Farklı kuşak ve farklı profillerden kadınlar teknolojinin ilişkiler üzerindeki etkisini anlatıyor.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Toplumsal Cinsiyet Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Toplumsal Cinsiyet

8 Mart Kadınlar Günü'ne özel 661 bölümü sizlerle! Farklı profil ve farklı kuşaklardan kadınlar cinsiyet eşitsizliğine nasıl bakıyor? Günlük hayatlarında eşitlik için ne kadar mücadele veriyor ve verdikleri mücadelenin karşılıklarını alıyorlar mı? Bizce bazı şeyler #NormalDeğil

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Yemek Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Yemek

Farklı profil ve yaşlardan kadınlara yeme alışkanlıklarını sorduk. Beslenmelerine dikkat ediyorlar mı? İleri yaşlarda yeme alışkanlıkları değişiyor mu? Sağlıklı gıdalara erişimleri var mı?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Müzik Oynat
1. Sezon 11. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Müzik

Farklı yaşlardan, bambaşka profillerden kadınlar anlatıyor. Müzik dinleme alışkanlıkları, en sevdiği müzik türleri ve hayatları bir film olsa fonda çalacak olan şarkı... Hepsi 661'in yeni bölümünde.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Korkular Oynat
1. Sezon 12. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Korkular

661 bu bölümde korkuları konu alıyor. Kadınlar neden korkuyor? Bu korkuların üstesinden nasıkl geliyor? 6 farklı kuşaktan 6 kadın cevaplıyor.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Çalışmanın Geleceği Oynat
1. Sezon 13. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Çalışmanın Geleceği

6 farklı kadın cevaplıyor. Çalışmak önemli mi? Önümüzdeki 50 yıl insanlar ne tür işler yapacaklar? Şehirde çalışmayı bırakıp kasaba hayatını tercih ederler mi?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Politika Oynat
1. Sezon 14. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Politika

Farklı yaş ve profillerden 6 kadın bu hafta politikayla ilgili sorulara cevap veriyor. Politikanın hayatlarına ve çevrelerine etkisini konuşuyoruz..

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Spor Oynat
1. Sezon 15. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Spor

6 farklı profil ve yaştan 6 kadın sporla ilgili soruları cevaplıyor. Spor yapıyorlar mı? Spor yapmak onları nasıl etkiliyor? Yaş ve spor arasında bir ilişki var mı?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Ayrılık Oynat
1. Sezon 16. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Ayrılık

6 farklı kuşaktan kadın ayrılığa dair soruları açık yüreklilikle cevaplıyor. Peki siz eski partnerinizi sosyal medyadan takip eder misiniz?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Tarih Oynat
1. Sezon 17. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Tarih

6 farklı kuşaktan, 6 farklı profilden kadın cevaplıyor. Hangi dönemlerde yaşamak isterlerdi? Tarihte yaşanmış bir olayı değiştirebilseler bu hangisi olurdu?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Anne ve Kız İlişkisi Oynat
1. Sezon 18. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Anne ve Kız İlişkisi

Bir anne kızın ilişkisi nasıl olmalı? Neler paylaşmalılar? Kadınlar annelerinden desteği en çok ne zaman görüyorlar? 6 farklı kuşatan 6 farklı kadın kendi tecrübeleriyle cevaplıyor.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Eğlence Oynat
1. Sezon 19. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Eğlence

6 farklı kuşaktan 6 farklı kadın bu hafta neler yaparken eğlendiklerini, kendinlerini ne kadar rahat ve özgür hissettiklerini anlatıyorlar.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Göçmenlik Oynat
1. Sezon 20. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Göçmenlik

661'in bu haftaki konusu göçmenlik.
6 farklı kuşaktan 6 farklı kadın göçmenlik hakkında ne düşünüyor? Başka bir ülkeye göç etmek ister mi? Türkiye'deki göçmenler hakkında hisleri ne?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Siyaset Oynat
1. Sezon 21. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Siyaset

Siyaset günümüzün vazgeçilmez bir parçası. Peki insanlar bu konu hakkında ne düşünüyor? 6 farklı kuşaktan 6 farklı kadın bu hafta siyaseti konuşuyor.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Yalnız Olmak Oynat
1. Sezon 22. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Yalnız Olmak

6 farklı kuşaktan 6 farklı kadın, 661'in bu bölümünde yalnız olmayı konuşuyor. Yalnız olmak onlara ne hissettiriyor? Yalnızlık onlara keyif veriyor mu? Sadece yalnızken yapabildikleri şeyler neler?

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - İş Hayatı Oynat
1. Sezon 23. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - İş Hayatı

6 farklı kuşaktan 6 farklı kadın bu hafta iş hayatını konuşuyor. İş hayatındaki pişmanlıklarını, endişelerini, yaşanmışlıklarını anlatıyorlar.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Umut Oynat
1. Sezon 24. Bölüm

6 Kadın 6 Kuşak 1 Konu - Umut

Geleceğe umutla bakıyor musunuz? Türkiye'de umutlu olmak mümkün mü? 661'de bu hafta 6 farklı kuşaktan 6 farklı kadın umutları hakkında konuşuyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur