SAHNE Arkası
 Program 1 Sezon

Yeni nesil müzisyenler ve zamanı geçmeyen sanatçılar SAHNE öncesinde çekilen ‘’backstage’’ görüntülerinde müzikleri dışındaki fikir ve tavırlarını paylaşıyor.

Sanatçılar: Ceylan Ertem, Nükhet Duru, Can Güngör, Gökhan Türkmen, Genco Arı, Kalben, Erdal Erzincan, Ari Barokas, Gaye Su Akyol, Jakuzi

SAHNE Arkası - Yasaklara rağmen, Ceylan Ertem! Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

SAHNE Arkası - Yasaklara rağmen, Ceylan Ertem!

Ceylan Ertem sahne arkasında içini döküyor. Çocukken büyüdüğü köyden, toplumun görülmeyen kalabalığı müzik severlerin mücadelelerine kadar her şeyi anlatıyor.

SAHNE Arkası - Nükhet Duru Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

SAHNE Arkası - Nükhet Duru

Diva olmak mı divane olmak mı? Nükhet Duru sanatçılığa bakış açısını insanlara hep 'tuhaf' geldiği zamanları, yeniliğe olan tutkusunu GAİN SAHNE Arkası'nda anlatıyor. Evdeki Saat'in Uzunlar şarkısını nasıl yorumladığını dinlemediyseniz, bu videodan sonra ne yapacağınız belli.

SAHNE Arkası - Can Güngör Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

SAHNE Arkası - Can Güngör

Can Güngör sahne arkasında, şair olmaya özendiği yıllardan davul çaldığı yıllara kadar müziğe başlama hikayesini GAİN SAHNE Arkası'nda anlatıyor. Şarkı yapmaya ne zaman başladı? Şarkılarını nasıl yazıyor? Bize samimiyetle içini döküyor.

SAHNE Arkası - Gökhan Türkmen / Genco Arı Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

SAHNE Arkası - Gökhan Türkmen / Genco Arı

'20 yıl sonra da kendinden bahsettirmek istiyorsan, kendin olmak zorundasın.' Gökhan Türkmen müziğe, arayışına, kendi gelişimine dair samimi açıklamalarıyla GAİN SAHNE Arkası'nda.

SAHNE Arkası - Kalben Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

SAHNE Arkası - Kalben

SAHNE arkasında Kalben'liyoruz. Türkünün içindeki tüm rollere bürünen, kimi zaman sevdiğine ulaşamayan delikanlı, kimi zaman onun ulaşamadığı kadın, kimi zaman da onları gözleyen anlatıcı olan Kalben.

SAHNE Arkası - Erdal Erzincan Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

SAHNE Arkası - Erdal Erzincan

Erdal Erzincan SAHNE Arkası'nda, bağlamanın kökenini, çocukları köy köy gezdirerek verdiği Gezici Bağlama Atölyesi'ni, hem sanatına hem de hayatına etki eden kahramanı Aşık Daimi'yi anlatıyor.

SAHNE Arkası - Ari Barokas Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

SAHNE Arkası - Ari Barokas

Kendi başına ne yapabileceğini görmek için albüm çıkaran Duman'ın bas gitaristi Ari Barokas SAHNE Arkası'nda.

SAHNE Arkası - Gaye Su Akyol Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

SAHNE Arkası - Gaye Su Akyol

Gaye Su SAHNE Arkası'nda, bir günde dört uçağa bindiği dünya turnesi günlerinden ve çocukluğunun süper kahramanı Müzeyyen Senar'dan bahsediyor. 'Aşka düşenler beni anlayacaktır.' diye ekliyor.

SAHNE Arkası - Jakuzi Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

SAHNE Arkası - Jakuzi

'Diyelim ki 80’lerde yaşamak istiyoruz.' Jakuzi GAİN SAHNE arkasında müzik tarzı seçimlerini anlatıyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur