BKM Mutfak - Stand-Up
Program 1 Sezon

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaş olmasın. BKM Mutfak Stand-Up'ları gününüze neşe katmaya geliyor. Özgür Turhan, Cem İşçiler, Cihan Talay, Anlatanadam çok yakında stand-up performanslarıyla GAİN'de.

BKM Mutfak Stand-Up - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

BKM Mutfak Stand-Up - Fragman

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaş olmasın. BKM Mutfak Stand-Up'ları gününüze neşe katmaya geliyor. Özgür Turhan, Cem İşçiler, Cihan Talay, Anlatanadam ve çok daha fazlası yakında stand-up performanslarıyla GAİN'de.

BKM Mutfak Stand-Up - Özgür Turhan Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

BKM Mutfak Stand-Up - Özgür Turhan

Kamusal Mizah'la kalbimizi fetheden Özgür Turhan şahsi şovuyla sahnede! Başına umarız iş açmayacak siyasi esprileri, karısıyla arasındaki enteresan muhabbetleri ve birtakım kargo sorunlarıyla kalpleri tekrar tekrar fethetmeye geliyor.

BKM Mutfak Stand-Up - Anlatanadam  Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

BKM Mutfak Stand-Up - Anlatanadam

Sahnede İbrahim Türker, nam-ı diğer Anlatanadam. Evet bitişik yazılıyor. Ironman gibi.
'Evi kıran' iki erkek çocuğundan, İtalyan neşesinden, kayağa binip havayı delerek bir mermi gibi süzülüşünden bahsediyor.

BKM Mutfak Stand-Up - Cem İşçiler Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

BKM Mutfak Stand-Up - Cem İşçiler

Sahnede Cem İşçiler. Al Pacino'yla nasıl muhabbet etti? Takipçileri arttıkça kimler ona gıcık oldu? Komedyenlerin zengin olduğunu düşünenleri güldürürken bir daha düşündürecek bir şov başlıyor.

BKM Mutfak Stand-Up - Cihan Talay Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

BKM Mutfak Stand-Up - Cihan Talay

Cihan Talay hacı kokulu anılarını, engelli abisini taklit ederken başına gelenleri anlatıyor. Cihan Talay bunları anlatırken aklımızda tek bir düşünce: Saç ektirse süper olur!

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur