Mirgün Cabas ile Yeni Dünya
 Program 1 Sezon

Sürdürülebilirlik, yenilenebilir enerji, dijital dönüşüm... Gelecek hızla yaklaşırken geleceğin iş dünyasını da yeni kavramlar şekillendiriyor. Mirgün Cabas, Yeni Dünya’da iş dünyasının önde gelenleriyle geleceği konuşuyor.
Bu içeriği Sabancı Holding'in katkılarıyla izliyorsunuz.

Mirgün Cabas ile Yeni Dünya - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

Mirgün Cabas ile Yeni Dünya - Fragman

Sürdürülebilirlik, yenilenebilir enerji, dijital dönüşüm... Gelecek hızla yaklaşırken geleceğin iş dünyasını da yeni kavramlar şekillendiriyor. Mirgün Cabas, Yeni Dünya’da iş dünyasının önde gelenleriyle geleceği konuşuyor.

Cenk Alper - İş Dünyasının Geleceği Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Cenk Alper - İş Dünyasının Geleceği

İş hayatında kurallar ve dolayısıyla başarının tanımı değişiyor. Artık yönetilen şirketler değil ekosistem. Öyleyse yeni düzende dönüşüm rüzgarına ayak uydurmak nasıl mümkün? Mirgün Cabas ile Sabancı Holding CEO’su Cenk Alper geleceğin iş dünyasını konuşuyor.

Kıvanç Zaimler - Enerjinin Geleceği ve Dijital Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Kıvanç Zaimler - Enerjinin Geleceği ve Dijital

Elektrik varlığını en çok yokluğu zamanlarında hissettiğimiz bir gereklilik. Yeni dünyada şirketler artık yeşil enerjiden üretilen elektrik kullanma gayretinde. Sabancı Holding Enerji Grup Başkanı Kıvanç Zaimler ile enerjinin bugünü ve geleceğini konuşuyoruz.

Gökhan Eyigün - Gelecek Vadeden Yatırımlar & Girişimler Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Gökhan Eyigün - Gelecek Vadeden Yatırımlar & Girişimler

Dijitalleşme gibi başka mega değişimler kapıda mı? Ekonomide girişimcilik hareketleri nasıl değişiyor? Metaverse insanlığı tehlikeye sokacak bir teknolojinin başlangıcı mı? Hepsi ve daha fazlası Sabancı Holding Strateji ve İş Geliştirme Grup Başkanı Gökhan Eyigün ile bu bölümde.

Cevdet Alemdar - Sanayinin Geleceği Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Cevdet Alemdar - Sanayinin Geleceği

Mirgün Cabas ve Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanı Cevdet Alemdar ile sanayinin geleceğine dair bir sohbet. İmalat süreçleri; insan ihtiyaçlarına özel ve lokal üretimin önem kazandığı bir iş modeline doğru ilerliyor. Peki değişen iş dünyasında gelecek kuşaklar nasıl bir yere sahip?

Hakan Timur - İnsanlığın Geleceği Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Hakan Timur - İnsanlığın Geleceği

Bu bölümde Mirgün Cabas’ın konuğu Sabancı Holding İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Hakan Timur. Şirketler geleceği nasıl planlamalı? Gelecek değişebilir mi? Gençler hiyerarşik organizasyonlara nasıl bakıyor? Şirketlerin ömrü kısaldı mı? Çok daha fazlası için buyurun sohbete.

Burak Orhun - Geleceğin Yapıları Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Burak Orhun - Geleceğin Yapıları

Yapı malzemelerinin geleceğinde anahtar kelime sürdürülebilirlik. Karbon yakalama sistemleri, 3d printing gibi teknolojiler ise sektörün bu yoldaki son yenilikleri. Bu bölümde Mirgün Cabas, Sabancı Holding Yapı Malzemeleri Grup Başkanı Burak Orhun’u ağırlıyor.

Orhun Köstem - Finansın Geleceği Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Orhun Köstem - Finansın Geleceği

Eskiden sadece raporlar ve sayılardan oluşan sektör şimdi başka bir yere evriliyor. Kripto paralar, blokchain, yeni fonlama biçimleri… Peki dijital dönüşüm finansın neresinde? Mirgün Cabas, Sabancı Holding CFO’su Orhun Köstem ile finans dünyasının kapılarını aralıyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur