Motherland - 1. sezon

Dizi 7 Bölüm

IMDB: 7,6/10 Anneliğin sevimli, romantik, kabul edilebilir taraflarını unutun. Amanda önderliğindeki bu dominant anneler sayesinde anneliğin travmatik, rekabetçi, karanlık yönlerini keşfedeceksiniz.

Bölümler
Motherland şimdi GAİN'de
Sezon 1 Fragman

Motherland şimdi GAİN'de

Anneliğin sevimli, romantik, kabul edilebilir taraflarını unutun. Amanda önderliğindeki bu dominant anneler sayesinde anneliğin travmatik, rekabetçi, karanlık yönlerini keşfedeceksiniz.

Motherland - 1. bölüm
Sezon 1 Bölüm 1

Motherland - 1. bölüm

Julia'nın kafası o kadar dağınıktır ki çocuklarını yarıyıl tatilinde okula getirir. Sonra da aslında okuldaki zorbalığı bildirmek için gelmiş gibi davranır.

Motherland - 2. bölüm
Sezon 1 Bölüm 2

Motherland - 2. bölüm

Julia, kızı Ivy için bir doğum günü partisi planlar. Ancak hastalandığında Amanda'ya yalan söylemek zorunda kalır. Bu arada partinin içinde bir de ebeveyn partisi oluşur.

Motherland - 3. bölüm
Sezon 1 Bölüm 3

Motherland - 3. bölüm

Normalde okul etkinlikleriyle işi olmayan Julie, başarılı eski iş arkadaşı Caroline Lacy'nin bir bağış organizasyonu yaptığını duyunca onu etkileyebilmek için yola çıkar.

Motherland - 4. bölüm
Sezon 1 Bölüm 4

Motherland - 4. bölüm

Julia, ünlü savaş fotoğrafçısı Malcolm Spender'ın kitap lansmanı için çalışmak ister ama çocukların havuz partisinde yardım etmek zorundadır.

Motherland - 5. bölüm
Sezon 1 Bölüm 5

Motherland - 5. bölüm

Paul, Julia'nın isteklerine karşı, çocuklara bakmak için anne-babasını gönderir. Ama onlar kendileri bakıma muhtaç sakar ve beceriksiz bir çifttir.

Motherland - 6. bölüm
Sezon 1 Bölüm 6

Motherland - 6. bölüm

Anne'in yeni arabası annelerin ilgi odağı haline gelir. Amanda çok gizli bir sırrı paylaşınca Kevin kendini bir anda sırdaş rolünde bulur. Liz ve Julia'nın arkadaşlığı, Liz'in onun sadece bir "anne arkadaş" olduğunu farkettiğinde tehlikeye girer.

Motherland - 7. bölüm
Sezon 1 Bölüm 7

Motherland - 7. bölüm

Julia'nın çocuk bakmakla ilgili problemleri, mükemmel bakıcıyı bulmasıyla sonra çözülür. Ancak Liz ile olan arkadaşlığı gergin bir hal alır. Liz, tavsiyede bulunmak için Lee'nin yeni ortağını ziyaret eder.