Dans Fabrika

Müzik

En ünlü dans okullarından Dans Fabrika’nın kurucuları ve eğitmenleri dansa olan tutkularını ve dans türleri hakkındaki bildiklerini anlatıyor. Hazırsanız müziği açın, performans başlasın!

Bölümler
Dans Fabrika Oynat

Dans Fabrika

Kendilerini dansa adamış, tutkuyla bağlanmış insanlar dans türlerini anlatıyor. Dans Fabrika'nın kurucuları ve hocalarıyla dansa var mısınız?

Dans Fabrika - Ömer Yeşilbaş - 2. bölüm Oynat

Dans Fabrika - Ömer Yeşilbaş - 2. bölüm

Dans Fabrika'nın kurucusu Ömer Yeşilbaş, sıra dışı kariyerini ve Urban Dance'ı anlatmaya devam ediyor. Eğer izlemediyseniz söyleşinin ilk bölümüne göz atmayı unutmayın.

Dans Fabrika - Ömer Yeşilbaş Performans Oynat

Dans Fabrika - Ömer Yeşilbaş Performans

Dans Fabrika'nın kurucularından Ömer Yeşilbaş'ın dans performansı. Sadece bir dakikalığına hareket edin ve enerjinizin yerine geldiğini hissedin.

Dans Fabrika - Ömer Yeşilbaş Oynat

Dans Fabrika - Ömer Yeşilbaş

'Başarıyı hayal etmenizi istiyorum ve sonra onu yaşayın' diyen Ömer Yeşilbaş İzmir Çiçek mahallesinde çalışarak büyüyen, 'Dans Eder Misin?' yarışmasına uzanan dans hikayesini anlatıyor. Başarı hikayesinin devamı ise ikinci bölümde.

Dans Fabrika - Hiphop Oynat

Dans Fabrika - Hiphop

Okul ve dansı bir arada götürmek mümkün mü? İkisinin dengesini başarılı bir şekilde kuran Melisa Kıran, Hiphop'ın sınırsız ve özgür dünyasını anlatıyor. Dansa lisede öğrenci kulübünde başlayan Melisa, şimdi bir eğitmen olarak öğrendiklerini paylaşmaya devam ediyor.

Dansfabrika - Dancehall Oynat

Dansfabrika - Dancehall

Temelini Reggae'den alan, hem bir müzik hem de bir dans türü olan Dancehall'u genç hocası Nilsu Ersan'dan dinleyelim.

Dans Fabrika - Bale Oynat

Dans Fabrika - Bale

Günde 8-9 saat antrenmanın bile yeterli olmadığı geleneksel bir dans olan bale, Dans Fabrika'da öğrenmek mümkün mü? Yepyeni müziklerle baleyi eğlenceli bir şekilde öğreten genç balerin Ege Timoçin bu haftanın konuğu.

Dans Fabrika - K-Pop Oynat

Dans Fabrika - K-Pop

Dans Fabrika'nın bu bölümde, eğitmen Gülşah Alan günümüzde oldukça popüler olan K-Pop'u anlatıyor.

DansFabrika - Break Dans Oynat

DansFabrika - Break Dans

Fizik kurallarına aykırı bir dans Break Dance. Dansın hikayesini telefonunu satıp yarışmalara gidecek kadar tutkulu Ash Bullet anlatıyor.

Dans Fabrika - High Heels Performans Oynat

Dans Fabrika - High Heels Performans

Baskılardan uzaklaşıp tamamen kendini keşfetmek üzerine kurulu High Heels dansını bilenleriniz vardır. Öyleyse baskılara kulak tıkayın, müziğin sesini açın. Şov başlıyor!

Dans Fabrika - Mesleğin varken dansçı olunur mu? Oynat

Dans Fabrika - Mesleğin varken dansçı olunur mu?

Dans Fabrika'nın yöneticilerinden Çisil Sıkı, dansa meslek olarak bakılmayan günlerden bugünlere gelişinin hikayesini anlatıyor. Kadınların kendilerini keşfetmesi ve baskılardan kurtularak özgürleşmesi üzerine kurulu dans türü High Heels'tan bahsediyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur