K-POP TÜRKİYE
 Belgesel 1 Sezon

Güney Kore’de doğup tüm dünyayı etkisi altına alan K-Pop’la ilgili tüm merak edilenler bu belgeselde cevap buluyor. Mersin’den Bursa’ya Türkiye’den cover dans grupları, vokaller, hayranlar, eğitmenler anlatıyor; Kore kültürü üzerine çalışan akademisyenler geçmişten geleceğe genel çerçeveyi çiziyor. Bu kültürel akımın gençlerin hayatını nasıl değiştirdiği ilk kez mercek altına alınıyor.

K-POP TÜRKİYE - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

K-POP TÜRKİYE - Fragman

Güney Kore’de doğup tüm dünyayı etkisi altına alan K-Pop’la ilgili tüm merak edilenler bu belgeselde cevap buluyor. Mersin’den Bursa’ya Türkiye’den cover dans grupları, vokaller, hayranlar, eğitmenler anlatıyor; Kore kültürü üzerine çalışan akademisyenler geçmişten geleceğe genel çerçeveyi çiziyor. Bu kültürel akımın gençlerin hayatını nasıl değiştirdiği ilk kez mercek altına alınıyor. ‘K-Pop Türkiye: Bir Z Kuşağı Dalgası’ yakında yayında!

K-POP TÜRKİYE - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

K-POP TÜRKİYE - 1. bölüm

Tüm dünyada milyonları peşinden sürükleyen K-pop fenomeninin izinde renkli bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Türkiye’nin farklı şehirlerinden cover dans grupları K-pop’tan öncesini, tanışma hikâyelerini, yaşadıkları kırılmayı anlatırken yarışma hazırlıklarına da şahit oluyoruz. Akademisyenler, içerik üreticileri ve Z kuşağı gençliğiyle maceranın kapısını birlikte aralıyoruz.

K-POP TÜRKİYE - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

K-POP TÜRKİYE - 2. bölüm

“Hiçbiriniz umrumda değilsiniz!” BTS şarkılarıyla kendini bulduğunu söyleyen gençler çevreden nasıl tepkiler alıyor? ‘İdol’ ne demek, nasıl olunuyor, kuralları neler? K-pop’un yasaklanmasını kimler neden istiyor? Gençler ve uzmanlar madalyonun her iki yüzüne birlikte bakıyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur