Abandoned Places
Belgesel 1 Sezon

Bir felaketin ardından boşaltılmış veya sahipleri tarafından terk edilmiş yerlerin hikayelerini hiç bilinmeyen yönleriyle bu belgeselde bulacaksınız.

Berlin, Prag, Çernobil ve Halfeti'nin gizemli konumları.

Abandoned Places - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Abandoned Places - 1. bölüm

Berlin'de ormanın ortasına terk edilmiş, Nazi zamanında tüberküloz olmuş işçilerin çığlıklarıyla yankılanan Heilstätten Grabowsee Hastanesi. 1. Dünya Savaşı'ndan hemen önce açılan Helios Kliniği. Bir zamanlar İtalya'nın en önemli mekanlarından biri olan Paragon Otel... Neden terk edildiler?

Abandoned Places - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Abandoned Places - 2. bölüm

Terk edilen mekanların bu bölümünde eski bir Bugatti fabrikası, ormanın ortasında bir araba mezarlığı, Osmanlı döneminden kalma Beykoz Kundura Fabrikası ve çok daha fazlası var.

Abandoned Places - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Abandoned Places - 3. bölüm

Balkan dağlarında soğuk savaş yıllarındaki en önemli yapıtlardan biri olan Bulgar UFO'su. İtalya'da kilometrelerce gidilip açılmayan kapılar. Savaş yıllarından kalan dev çanak antenlerin olduğu radyo istasyonu, Nazi Almanyası'ndan Sachsenhausen Toplama Kampı ve terk edilip çürümeye yüz tutmuş birçok mekan bu bölümde.

Abandoned Places - 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Abandoned Places - 4. bölüm

Prag'ta perili olduğu için terk edilen bir kilise. 2. Dünya Savaşı'nda tamamen yok olan bir Kuzey Fransa kasabasında gösterişli mimarisiyle Katolik Kilisesi. Şimdi vandalların ve evsizlerin kaldığı Katolik yatılı okulu. Hepsi ve çok daha fazlası bu bölümde.

Abandoned Places - 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Abandoned Places - 5. bölüm

Tarihin en büyük felaketlerinden biri olan Çernobil nasıl gerçekleşti? Felaket sonrası bir korku filmini andıran mekanlardayız.

Abandoned Places - 6. bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Abandoned Places - 6. bölüm

Fırat Nehri'nin birçok yeri yuttuğu Halfeti'de tek başına bir köy; Savaşan. Almanya'da gizemli bir şekilde terk edilen Vitzenburg Şatosu. Çocuk kahkahalarından, parlak ışıklardan uzak bir lunapark ve çok daha fazla kimsesiz mekan bu bölümde.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur