Yaşıma Başıma Bakmadan

Program

Yaş ilerledikçe tutku biter mi? Bir spora, bir sanata veya bambaşka bir şeye kafayı takmak için illa 'genç' olmak mı gerekir? Kürekle İtalya'ya giden, her gün koşan, durmaksızın şarkı söyleyen kısacası yaşına başına bakmadan bildiği yolda yürüyen, 70 yaş üstü insanların hikayelerine kulak verin.

Yaşıma Başıma Bakmadan - Bahatti̇n Boğaz Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Yaşıma Başıma Bakmadan - Bahatti̇n Boğaz

Bahattin Boğaz, 74 yaşında. Milli Maratoncu ve profiterolcü. 'Koşarken ölmek istiyorum' diyor. Bir yandan Nazar Pastanesi'nde başarıdan başarıya koşarken, bir yandan dünyanın her yerinde maraton koşuyor. Bahattin Bey gibi olun.

Yaşıma Başıma Bakmadan - Prof. Dr. Ender Berker Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Yaşıma Başıma Bakmadan - Prof. Dr. Ender Berker

83,5 yaşındaki Prof. Dr. Ender Berker, emekliliği birazcık erteleyerek meslek hayatının 57. yılında hala ‘atom karınca’ gibi çalışıyor. “Beyninizle arkadaş olun çünkü beyin yaşlanmayan tek organ” diyor ve boş zamanlarında İspanyolca öğreniyor.

Yaşıma Başıma Bakmadan - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

Yaşıma Başıma Bakmadan - Fragman

Yaş ilerledikçe tutku biter mi? Bir spora, bir sanata veya bambaşka bir şeye kafayı takmak için illa 'genç' olmak mı gerekir? Kürekle İtalya'ya giden, her gün koşan, durmaksızın şarkı söyleyen kısacası yaşına başına bakmadan bildiği yolda yürüyenlerin hikayeleri GAİN'de.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur