mor ve ötesi

Müzik

Binlerce kişilik Harbiye Açık Hava Sahnesi. Sahnede mor ve ötesi. Orçun Orçunsel şefliğinde Avrasya Filarmoni Orkestrası ve arkada MAGMA Filarmoni Korosu. Tüylerinizi diken diken edecek muhteşem performansa hazır olun.

Bölümler
mor ve ötesi Harbiye Konseri - 1. bölüm Oynat

mor ve ötesi Harbiye Konseri - 1. bölüm

Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde binlerce kişi. Sahnede mor ve ötesi ile Orçun Orçunsel şefliğinde Avrasya Flarmoni Orkestrası, arkada MAGMA Filarmoni Korosu. Konser özleminizi giderecek muhteşem performansa hazır mısınız?

mor ve ötesi Harbiye Konseri - 2. bölüm Oynat

mor ve ötesi Harbiye Konseri - 2. bölüm

Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde binlerce kişi. Sahnede mor ve ötesi ile Orçun Orçunsel şefliğinde Avrasya Flarmoni Orkestrası, arkada MAGMA Filarmoni Korosu. Konser özleminizi giderecek muhteşem performansın ikinci bölümü başlıyor.

mor ve ötesi Harbiye Konseri - 3. bölüm Oynat

mor ve ötesi Harbiye Konseri - 3. bölüm

Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde binlerce kişi. Sahnede mor ve ötesi ile Orçun Orçunsel şefliğinde Avrasya Flarmoni Orkestrası, arkada MAGMA Filarmoni Korosu. Konser özleminizi giderecek muhteşem performansın üçüncü bölümü başlıyor.

mor ve ötesi Harbiye Konseri - 4. bölüm Oynat

mor ve ötesi Harbiye Konseri - 4. bölüm

Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde binlerce kişi. Sahnede mor ve ötesi ile Orçun Orçunsel şefliğinde Avrasya Flarmoni Orkestrası, arkada MAGMA Filarmoni Korosu. Konser özleminizi giderecek muhteşem performansın dördüncü bölümü başlıyor.

mor ve ötesi Harbiye Konseri - 5. bölüm Oynat

mor ve ötesi Harbiye Konseri - 5. bölüm

Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde binlerce kişi. Sahnede mor ve ötesi ile Orçun Orçunsel şefliğinde Avrasya Flarmoni Orkestrası, arkada MAGMA Filarmoni Korosu. Konser özleminizi giderecek muhteşem performansın beşinci bölümü başlıyor.

mor ve ötesi - Bir Derdim Var Oynat

mor ve ötesi - Bir Derdim Var

mor ve ötesi'ni sahnede izlemeyi özleyenlere muhteşem bir Harbiye Açıkhava performansı. Avrasya Flarmoni Orkestrası ve MAGMA Filarmoni Korosu eşliğinde binlerce kişi hep bir ağızdan Bir Derdim Var'ı söylüyor.

mor ve ötesi - Cambaz Oynat

mor ve ötesi - Cambaz

mor ve ötesi Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde Avrasya Flarmoni Orkestrası'yla Cambaz'ı söylüyor.

mor ve ötesi - Oyunbozan Oynat

mor ve ötesi - Oyunbozan

mor ve ötesi'ni sahnede izlemeyi özleyenlere muhteşem bir Harbiye Açıkhava performansı. Avrasya Flarmoni Orkestrası ve MAGMA Filarmoni Korosu eşliğinde binlerce kişi hep bir ağızdan Oyunbozan'ı söylüyor.

mor ve ötesi - Uyan Oynat

mor ve ötesi - Uyan

mor ve ötesi'ni sahnede izlemeyi özleyenlere muhteşem bir Harbiye Açıkhava performansı. Avrasya Flarmoni Orkestrası ve MAGMA Filarmoni Korosu eşliğinde binlerce kişi hep bir ağızdan Uyan'ı söylüyor.

mor ve ötesi - Deli Oynat

mor ve ötesi - Deli

mor ve ötesi'ni sahnede izlemeyi özleyenlere muhteşem bir Harbiye Açıkhava performansı. Avrasya Flarmoni Orkestrası ve MAGMA Filarmoni Korosu eşliğinde binlerce kişi hep bir ağızdan Deli'yi söylüyor.

mor ve ötesi - Araf Oynat

mor ve ötesi - Araf

mor ve ötesi, Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde Avrasya Flarmoni Orkestrası eşliğinde Araf'ı seslendiriyor.

mor ve ötesi - Aşk İçinde Oynat

mor ve ötesi - Aşk İçinde

mor ve ötesi, Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde Avrasya Flarmoni Orkestrası eşliğinde Aşk İçinde'yi söylüyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur