The Girlfriend Experience - 3. sezon

Dizi 10 Bölüm

Nöroloji okuyan Iris , okulu bırakır ve insan davranışlarını inceleyen bir teknoloji girişimine katılmak için Londra’ya taşınır. Kız Arkadaş Deneyimi'nin işlemsel dünyasını keşfetmeye başladığında, müşteri oturumlarının kendisine teknoloji dünyasında önemli bir avantaj sağladığını çabucak fark eder.

The Girlfriend Experience - 3. sezon 1. bölüm Oynat
3. Sezon 1. Bölüm

The Girlfriend Experience - 3. sezon 1. bölüm

Londra'da teknoloji meraklılarının takıldığı ortamlara giren Iris, Kız Arkadaş Deneyimi'nin işlemsel dünyasını keşfetmeye başlar. Müşteri seanslarının kendisine teknoloji dünyasında büyük bir avantaj sağladığını çabucak öğrenir.

The Girlfriend Experience - 3. sezon 2. bölüm Oynat
3. Sezon 2. Bölüm

The Girlfriend Experience - 3. sezon 2. bölüm

Iris ve iş arkadaşı, insan duygularını yansıtan bir yapay zeka projesi üzerinde çalışmaya başlar. Bu arada, üst düzey bir eskort ajansı tarafından gönderilen yeni müşteriler, Iris'i çok zengin bir davranışsal veri havuzuyla baş başa bırakır.

The Girlfriend Experience - 3. sezon 3. bölüm Oynat
3. Sezon 3. Bölüm

The Girlfriend Experience - 3. sezon 3. bölüm

Iris, müşterileri için mükemmel kız arkadaş deneyimini taklit etmede daha iyi hale gelir. Eş zamanlı olarak NGM'de, Iris ve iş arkadaşları yapay zeka modelini taklit eden setlerle eğitime başlar.

The Girlfriend Experience - 3. sezon 4. bölüm Oynat
3. Sezon 4. Bölüm

The Girlfriend Experience - 3. sezon 4. bölüm

Iris'in müşteri ilişkileri giderek daha kötü bir hale gelir. Tawny'nin tavsiyesi Iris'in hoşuna gitmez. Babasının hastalığı, önüne geçemediği bir şekilde Iris'i yakalar.

The Girlfriend Experience - 3. sezon 5. bölüm Oynat
3. Sezon 5. Bölüm

The Girlfriend Experience - 3. sezon 5. bölüm

Iris iki dünyasını birbirinden ayırmakta zorlanmaya başlar ve bu da istenmeyen sonuçlar doğurur. Iris, bir yandan tüm kontrolünü kaybederken, diğer yandan güçlü bir konumda olduğunu fark eder.

The Girlfriend Experience - 3. sezon 6. bölüm Oynat
3. Sezon 6. Bölüm

The Girlfriend Experience - 3. sezon 6. bölüm

Iris zaman kazanmak için kendi hayatındaki sorunları bir kenara bırakıp kaçmaya karar verir ve ortalıktan kaybolur. Eski bir müşteri olan Georges, Iris'i kendi dünyasına götürür. Ancak gerçeklerin her zaman ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır.

The Girlfriend Experience - 3. sezon 7. bölüm Oynat
3. Sezon 7. Bölüm

The Girlfriend Experience - 3. sezon 7. bölüm

Cassie intikam almak için geri döner ve işini ileri seviyeye taşır. Iris'in projedeki gizliliği, Hiram'la olan ilişkisine ve Emcee'deki işbirliklerine zarar verir.

The Girlfriend Experience - 3. sezon 8. bölüm Oynat
3. Sezon 8. Bölüm

The Girlfriend Experience - 3. sezon 8. bölüm

Ailesinin onu ziyaret etmesi, Iris'in duygularını karman çorman eder. Tawny, The V ile işlerin bitişiyle ilgili kendini kötü hisseder. Kendi gerçeğiyle yüzleşmekten korkan Iris, işlere farklı bir bakış acısıyla bakması gerektiğini fark eder.

The Girlfriend Experience - 3. sezon 9. bölüm Oynat
3. Sezon 9. Bölüm

The Girlfriend Experience - 3. sezon 9. bölüm

Adeta yolunu kaybeden Iris, Christophe'a güvenir. O da kendi özelinden bir şey paylaşır. Iris çok az şeyden haberdar olduğu için bir sonraki karşılaşma onu çok şaşırtır.

The Girlfriend Experience - 3. sezon 10.bölüm Oynat
3. Sezon 10. Bölüm

The Girlfriend Experience - 3. sezon 10.bölüm

İhaneti atlatmak için mücadele eden Iris, bir kez daha radikal bir adım atmaya heveslenir. Ama önemli bir karar vermeden önce bir kişiyle daha yüzleşmesi gerekir.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur