Duraktan Durağa

Program 8 Bölüm

Metroda yolculara anlık anket yaparak milyonların kalbini çalan Berk Keklik’ten metro konseptinde yepyeni bir eğlence programı. Berk, her bölüm başka bir ünlü konuğu ağırlıyor ve bu kez sorularını onları tanımak için soruyor. İyi yolculuklar!

Bölümler
Duraktan Durağa - Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram
Sezon 1 Bölüm 8

Duraktan Durağa - Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram

Berk Keklik bu hafta, Youtube'da 'Noluyo Ya' kanalıyla tanıdığımız Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram'la metro yolculuğuna çıkıyor. İki durak arasındaki geyikleri, cevabı merak ettiren anketi ve skeçleri kaçırmayın.

Duraktan Durağa - Oğuzhan Uğur
Sezon 1 Bölüm 7

Duraktan Durağa - Oğuzhan Uğur

Duraktan durağa olan bu haftaki keyifli yolculuğumuzda Berk Keklik'e Oğuzhan Uğur eşlik ediyor. Bu eğlenceli sohbette onlara eşlik edin!

Duraktan Durağa - Ali İhsan Varol
Sezon 1 Bölüm 6

Duraktan Durağa - Ali İhsan Varol

Bu hafta Berk Keklik duraktan durağa giderken Ali İhsan Varol'a sorular soruyor. Bir durak boyunca süren nezaket dolu sohbetten sonra sıra gençleri anlamakta!

Duraktan Durağa - Cantuğ 'Unlost' Özsoy
Sezon 1 Bölüm 5

Duraktan Durağa - Cantuğ 'Unlost' Özsoy

Metro'da geçen ilk talkshow programı Duraktan Durağa'nın bu haftaki konuğu oyun dünyasının ünlü ismi Cantuğ 'Unlost' Özsoy. Halk oyunlarından bilgisayar oyunlarına kadar oyun kavramını didiik didik eden, eğlence dolu metroyu sakın kaçırmayın. İyi yolculuklar.

Duraktan Durağa - Hazal Subaşı
Sezon 1 Bölüm 4

Duraktan Durağa - Hazal Subaşı

Berk Keklik bu haftaki metro yolculuğunu Hazal Subaşı'yla birlikte yapıyor. Bir duraktan diğerine geçerken neler neler oluyor...

Duraktan Durağa  - Ahsen Eroğlu
Sezon 1 Bölüm 3

Duraktan Durağa - Ahsen Eroğlu

Bir metro nasıl bu kadar eğlenceli olabilir? Bir duraktan bir durağa bol kahkahalı dakikaların yaşandığı Duraktan Durağa'nın bu haftaki konuğu Ahsen Eroğlu.

Duraktan Durağa - Ece Seçkin
Sezon 1 Bölüm 2

Duraktan Durağa - Ece Seçkin

Berk Keklik metroda yolculara sorduğu soruları bu kez konuğuna soruyor. Bu haftanın konuğu Ece Seçkin, konusu ise müzik. Yerlerinizi alın, eğlenceye yolculuk başlasın!

Duraktan Durağa - Kubilay Aka
Sezon 1 Bölüm 1

Duraktan Durağa - Kubilay Aka

Sayın yolcularımız yepyeni bir programla karşınızdayız! Metroda duraktan durağa sorduğu sorularla kalpleri çalan Berk Keklik, nam-ı diğer Überküloz yine metroda. Üstelik bu kez sorularını konuklarına soruyor. İlk bölümün konuğu Kubilay Aka. Hem konukları hem de Z kuşağını yakından tanıyacağımız programı izlerken umarız "cringe" olmazsınız. İyi yolculuklar dileriz.

Duraktan Durağa GAİN'de
Sezon 1 Fragman

Duraktan Durağa GAİN'de

Sayın yolcularımız yepyeni bir programla karşınızdayız! Metroda duraktan durağa sorduğu sorularla kalpleri çalan Berk Keklik, nam-ı diğer Überküloz yine metroda. Üstelik bu kez sorularını ünlü konuklarına soruyor. Sürprizlerle dolu bu eğlenceli metroyu sakın kaçırmayın. İyi yolculuklar.