KALT Sports

Program

Daha önce hiç görmediğiniz türden mücadelelere hazır olun. KALT’ın sıra dışı mizah anlayışıyla sıra dışı spor yorumları bu programda. Mizah ve spor severler bunu da sevecek.

Bölümler
KALT Sports - Dünya Boşanma Şampiyonası Oynat

KALT Sports - Dünya Boşanma Şampiyonası

Nefesler tutulacak, yuvalar dağılacak. KALT sports Dünya Boşanma Şampiyonası, Çocuğa Boşanmayı Açıklama Etabı ile şimdi GAİN'de.

KALT Sports - Var Olma Mücadelesi Oynat

KALT Sports - Var Olma Mücadelesi

Kıran kırana bir mücadele; var olma mücadelesi. KALT Sports bu mücadeleyi yakından takip ediyor, yepyeni yüzleri inceliyor.

KALT Sports - Bireysel Kötü Hatıraları Hatırlama Turnuvası Oynat

KALT Sports - Bireysel Kötü Hatıraları Hatırlama Turnuvası

Hüzün ve azim yan yana gelecek, hafızalar zorlanacak, moraller bozulacak. KALT Sports Bireysel Kötü Hatıraları Hatırlama Turnuvası'nı sizlere ulaştırmaktan buruk bir mutluluk duyar.

KALT Sports - Kıtalararası Kompetitif Kamuflaj Grand Prix Oynat

KALT Sports - Kıtalararası Kompetitif Kamuflaj Grand Prix

Norveç’in en mahrem ormanlarında soluk kesen bir kaybolma mücadelesi: Kıtalararası Kompetitif Kamuflaj Grand Prix. “Şu kıpırdayan sporcu mu yoksa ağaç dalı mı?” derken zaman su gibi akacak, kazanan asla belli olmayacak!

KALT Sports - Balkanlar El Pudralama Turnuvası Oynat

KALT Sports - Balkanlar El Pudralama Turnuvası

Tozdan gözün gözü görmediği, tamamen hava atmaya dayalı bir organizasyon: Balkanlar El Pudralama Turnuvası. Ozan Akyol ve Erman Çağlar’ın eşsiz sunumuyla Balkanlar El Pudralama Turnuvası 2021 Elemeleri, sizlere pudra, ter ve göz yaşı vadediyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur