#tbt Moda

Moda 7 Bölüm

Modanın modası geçer ama iyi tasarımlar asla unutulmaz. Akıllara kazınan modacılar ve tasarımları bu programda.

Bölümler
 #tbt Moda - Lady Gaga
Sezon 1 Bölüm 7

#tbt Moda - Lady Gaga

Yeni yaşını kutlamaya hazırlanan Lady Gaga’nın kalıplara sığmayan, kendine has stiline zamanda yolculuk yaparak bakalım.

#tbt Moda - Grammy  Ödülleri
Sezon 1 Bölüm 6

#tbt Moda - Grammy Ödülleri

Pandeminin gölge düşüremediği 63’üncü Grammy Ödülleri'nde, uzun zamandır beklediğimiz kırmızı halı merasimine kavuşurken geçmiş yıllardaki unutulmaz görünümleri hatırladık.

#tbt Moda - Maison Margiela
Sezon 1 Bölüm 5

#tbt Moda - Maison Margiela

Moda sahnesinin 'hayalet tasarımcısı' Martin Margiela’nın avangart tasarımları, özel bir koleksiyoncu tarafından lüks müzayede evi Sotheby's da açık artırmaya çıkıyor. İkonik tasarımcıyı anmak için doğru zaman.

#tbt Moda - Cindy Crawford
Sezon 1 Bölüm 4

#tbt Moda - Cindy Crawford

Şubat ayında 55. yaşını kutlayan Cindy Crawford. Moda terminolojisine "süper model" kavramını yerleştiren zamansız güzel hala popüler, üstelik sektöre bir süper model daha yetiştirdi; kızı Kaia Gerber. Crawford'un unutulmaz görüntülerini hatırlayalım.

#tbt Moda  - Karl Lagerfeld
Sezon 1 Bölüm 3

#tbt Moda - Karl Lagerfeld

"Eşofman giymek hayatta yenilginin ifadesidir." diyen tasarımcı Karl Lagerfeld aramızdan ayrılalı 2 yıl oluyor. Moda tarihinin bu ikonik ismini hep beraber analım.

#tbt Moda -  Alexander McQueen
Sezon 1 Bölüm 2

#tbt Moda - Alexander McQueen

Ölümünün üzerinden 11 yıl geçse de, Alexander McQueen’in tasarımları ve vizyonu moda dünyasına ilham vermeye devam ediyor.

#tbt Moda - Topshop
Sezon 1 Bölüm 1

#tbt Moda - Topshop

Yüksek modayı ulaşılabilir kılan, modayı yaşam biçimine dönüştüren ve sokağa indiren ikonik İngiliz mağaza Topshop kapandı. Ürün satışına Asos markası altında online olarak devam edecek markayı bir throwback'le hatırlayalım.