10'suz Yapamam

Spor 7 Bölüm

Bazen bir fotoğraf, bazen bir kolye, bazen bir su matarası... Sürekli seyahat eden, çoğu güne evlerinden uzakta uyanan sporcuların yanlarından ayırmadıkları şeyler neler? 10'suz Yapamam’da spor dünyasından tanıdığımız yüzler, yanlarından asla ayıramadıklarıyla karşınızda.

Bölümler
10'suz Yapamam - Ahmet Önder
Sezon 1 Bölüm 7

10'suz Yapamam - Ahmet Önder

10’suz Yapaman’da 7. bölümün konuğu, Tokyo 2020'de ülkemizi başarıyla temsil eden Ahmet Önder. Milli jimnastikçinin yanından ayıramadığı şeyler neler? İzliyoruz!

10'suz Yapamam - Mete Gazoz
Sezon 1 Bölüm 6

10'suz Yapamam - Mete Gazoz

“Ben Mete Gazoz, milli okçuyum. Bunlar da onsuz yapamam dediğim benim biricik eşyalarım.” Şapka, kol saati, bilgisayar, yay ve daha fazlası... 2 kez dünya kupası şampiyonu milli okçu Mete Gazoz, vazgeçemediği eşyalarıyla 10’suz Yapamam’da!

10'suz Yapamam - Didem Karagenç
Sezon 1 Bölüm 5

10'suz Yapamam - Didem Karagenç

10'suz Yapamam'ın 5. bölümünde konuğumuz futbolcu Didem Karagenç. Beşiktaş ile lig şampiyonluğu da yaşayan milli futbolcu, yanından ayıramadıklarını 10'suz Yapamam'da anlattı.

10'suz Yapamam - Yasemin Ecem Anagöz
Sezon 1 Bölüm 4

10'suz Yapamam - Yasemin Ecem Anagöz

Bazen bir kolye, bazen bir mektup, bazen Tokyo’da birlikte mücadele edeceği Mete Gazoz. Olimpik milli okçu Yasemin Ecem Anagöz, 10'suz Yapamam dedikleriyle karşınızda.

10'suz Yapamam - Alican Kaynar
Sezon 1 Bölüm 3

10'suz Yapamam - Alican Kaynar

Sürekli seyahat eden, çoğu güne evlerinden uzakta uyanan sporcuların yanlarından ayırmadıkları şeyler neler? 10'suz Yapamam'ın üçüncü bölümünde, Tokyo 2020'de yarışacak milli yelkenci Alican Kaynar anlatıyor.

10'suz Yapamam - Bahar Toksoy Guidetti
Sezon 1 Bölüm 2

10'suz Yapamam - Bahar Toksoy Guidetti

10'suz Yapamam'ın ikinci bölümünde, voleybolcu Bahar Toksoy Guidetti anlatıyor. Bazen bir forma, bazen bir kolye, bazen bir kalem... Sürekli seyahat eden, çoğu güne evlerinden uzakta uyanan sporcuların yanlarından ayırmadıkları şeyler neler?

10'suz Yapamam - Ferhat Arıcan
Sezon 1 Bölüm 1

10'suz Yapamam - Ferhat Arıcan

Bazen bir fotoğraf, bazen bir kolye, bazen bir su matarası... Sürekli seyahat eden, çoğu güne evlerinden uzakta uyanan sporcuların yanlarından ayırmadıkları şeyler neler? 10'suz Yapamam'ın ilk bölümünde 2 kez Avrupa Şampiyonu Jimnastikçi Ferhat Arıcan anlatıyor.