Sofrada Havan Olsun!
 Program 1 Sezon

Güzel sofraların, alevli tabakların, janjanlı ortamların bilirkişisi gibi görünmenin yolu var mı? Yeni nesil bir 'blöfçünün rehberi' geliyor. Şaraptan peynire, etten çikolataya en can alıcı soruları Kıvanç Talu soruyor, hayat kurtaran cevapları Vedat Milor veriyor.

Sofrada Havan Olsun! - Şarap Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Sofrada Havan Olsun! - Şarap

Güzel sofraların, alevli tabakların, janjanlı ortamların bilirkişisi gibi görünmenin yolu var mı? Yeni nesil bir 'blöfçünün rehberi' geliyor. Şaraptan peynire, etten çikolataya en can alıcı soruları Kıvanç Talu soruyor, hayat kurtaran cevapları Vedat Milor veriyor. İlk bölümde şarap var.

Sofrada Havan Olsun! - Et Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Sofrada Havan Olsun! - Et

Güzel sofraların, alevli tabakların, janjanlı ortamların bilirkişisi gibi görünmenin yolu var mı? Yeni nesil bir 'blöfçünün rehberi' geliyor. Şaraptan peynire, etten çikolataya en can alıcı soruları Kıvanç Talu soruyor, hayat kurtaran cevapları Vedat Milor veriyor. İkinci bölümün yakıcı konusu et.

Sofrada Havan Olsun! - Sakatat Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Sofrada Havan Olsun! - Sakatat

Anadolu çocuğu Kıvanç, muhabbet 'ne yesek' kısmında düğümlendiğinde hep 'Sakatat!' diye haykırmak istiyor. Peki hor görülen bu yemekleri havalı arkadaşlarına nasıl başka bir kılıfla sunabilir? Çare yine Vedat Milor!

Sofrada Havan Olsun! - Peynir Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Sofrada Havan Olsun! - Peynir

Havalı arkadaşlarını kahvaltıya çağıran Kıvanç, marketten aldığı çeşitleri Fransız peyniriymiş gibi gösterebilecek mi? Ortamların gurmesi gibi görünebilmek için kilit soruları Kıvanç Talu soruyor, anahtar cevapları gerçek gurme Vedat Milor veriyor.

Sofrada Havan Olsun! - Deniz Mahsulleri Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Sofrada Havan Olsun! - Deniz Mahsulleri

Rafine zevkler ve derin gastronomi hakkında bilirkişi gibi görünmek için zor sorular Kıvanç Talu'dan, sizi ortamların gurmesi gibi gösterecek şık cevaplar Vedat Milor'dan. Bu bölümde konumuz deniz mahsulleri.

Sofrada Havan Olsun! - Çikolata Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Sofrada Havan Olsun! - Çikolata

Flörtünüzü eve davet ediyorsunuz ve canı çikolata istediği anda en kaliteli, en havalı çikolataları önüne seriyorsunuz. Kıvanç Tau soruyor, Vedat Milor cevaplıyor. Çikolata hakkında bilmeniz gereken her şey bu bölümde!

Sofrada Havan Olsun! - Makarna Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Sofrada Havan Olsun! - Makarna

Her evin kurtarıcısı ve vazgeçilmezi olan makarna, nasıl havalı bir hale dönüşür? Kıvanç Talu soruyor Vedat Milor cevaplıyor. Bu bölümü kaçırmayın!

Sofrada Havan Olsun! - Fine Dining Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

Sofrada Havan Olsun! - Fine Dining

Önemli bir iş toplantısı için patronunuz ekibi yemeğe götürmenizi istedi fakat konuyla ilgili bir bilginiz yok. Olayların insanı Kıvanç sizin için bu soruları soruyor ve Vedat Milor Fine Dining ile ilgili bilmediğiniz bilgileri size aktarıyor. Bu bölümü kaçırmayın.

Sofrada Havan Olsun! - Suşi Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

Sofrada Havan Olsun! - Suşi

Uzakdoğu mutfağı denince akla gelen ilk yemeklerden biri olan suşi hakkında bilmeniz gereken her şey bu bölümde. Keyfli bir sohbetle Kıvanç Talu soruyor Vedat Milor cevaplıyor!

Sofrada Havan Olsun! - Kahve Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

Sofrada Havan Olsun! - Kahve

Sıra geldi kız istemeye! En büyük geleneklerimizden biri olan isteme sırasında içtiğimiz kahve hakkında bildikleriniz ve bilmedikleriniz! Kıvanç Talu soruyor Vedat Milor yanıtlıyor. Bu bölümü kaçırmayın!

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur