Uçan Dedektif

Program 5 Bölüm

Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ali Kabaş, sırtına paramotoronu takıp, paraşütünü açıp Türkiye semalarında havadar bir keşif turuna çıkıyor. Gökyüzünden aşağıya bakarak geçmişten bugüne değişenleri, yok olanları, eklenenleri, aynı kalanları, bozulanları ve düzelenleri çevreye duyarlı bir bakış açısıyla değerlendirirken bir bonus da veriyor: Tüm bu yolculuktan tarihe kalacak fotoğrafı yakalamak... Kemerlerinizi bağlayın, Uçan Dedektif'le beraber uçuşa geçiyoruz!

Bölümler
Uçan Dedektif - Yeni Bodrum
Sezon 1 Bölüm 5

Uçan Dedektif - Yeni Bodrum

Uçan Dedektif bu hafta Bodrum'da. Manzaraya, denize, eski ve yeni bodrumla ilgili bolca bilgiye doyacağınız bu bölümü kaçırmayın!

Uçan Dedektif - Patara'nın Kumları
Sezon 1 Bölüm 4

Uçan Dedektif - Patara'nın Kumları

Uçan Dedektif'in bu haftaki yolculuğu Patara'ya. Patara'nın kumları, antik kentler ve güzel manzaralarla dolu bölüm sizlerle. Bilgi dolu bu bölümü kaçırmayın.

Uçan Dedektif - Ölü Deniz & Kelebekler Vadisi
Sezon 1 Bölüm 3

Uçan Dedektif - Ölü Deniz & Kelebekler Vadisi

Uçan Dedektif bu hafta bizi sakinliğin ve huzurun adresine götürüyor. Fethiye'nin tepeden muhteşem görüntüsünü ve Uçan Dedektif'in Ölü Deniz & Kelebekler Vadisi anlatımını kaçırmayın.

Uçan Dedektif - Kaş
Sezon 1 Bölüm 2

Uçan Dedektif - Kaş

Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ali Kabaş'ın bu haftaki yolculuğu Kaş. Birbirinden güzel doğa manzaralarıyla Kaş, Ali Kabaş'ın anlatımıyla ayaklarınızın altında. Bu bölümü kaçırmayın.

Uçan Dedektif - Müsilaj
Sezon 1 Bölüm 1

Uçan Dedektif - Müsilaj

Dedektif: Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ali Kabaş. Görev: İstanbul Anadolu Yakası sahilinde müsilaj hasar tespiti. Bonus: Tarihe kalacak bir fotoğraf yakalamak. Rota: Maltepe-Kalamış. Menzil: Gidiş-dönüş 20 km Uçan Dedektif'in izleyiciyi her bölümde Türkiye'nin farklı bir bölgesine uçurup çevreye duyarlı bir bakış açısıyla geçmişten bugüne uzanan tespit ve değerlendirmeler yapacağı sıra dışı programının ilk bölümüne hoş geldiniz.