Uçan Dedektif

Program

Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ali Kabaş, sırtına paramotoronu takıp, paraşütünü açıp Türkiye semalarında havadar bir keşif turuna çıkıyor. Gökyüzünden aşağıya bakarak geçmişten bugüne değişenleri, yok olanları, eklenenleri, aynı kalanları, bozulanları ve düzelenleri çevreye duyarlı bir bakış açısıyla değerlendirirken bir bonus da veriyor: Tüm bu yolculuktan tarihe kalacak fotoğrafı yakalamak... Kemerlerinizi bağlayın, Uçan Dedektif'le beraber uçuşa geçiyoruz!

Bölümler
Uçan Dedektif - Dalyan & İztuzu Oynat

Uçan Dedektif - Dalyan & İztuzu

Bu hafta Dalyan'dayız. Dalyan kasabasını, kaya mezarlarını, Kaunos antik kentini, İztuzu plajını ve adacıkları göreceğiz. Güzel bir yolculuğa hazırlanın!

Uçan Dedektif - Çeşme & Alaçatı Oynat

Uçan Dedektif - Çeşme & Alaçatı

Uçan Dedektif bu hafta yerli ve yabancı turistler için en popüler mekanlarından biri olan Çeşme'de. Ilıca Plajı, turkuaz renginde deniz, Alaçatı'nın tarihi ve güzellikleri bu bölümde sizlerle.

Uçan Dedektif - Ayvalık & Cunda Oynat

Uçan Dedektif - Ayvalık & Cunda

Uçan dedektif bu hafta Ayvalık ve Cunda adasında kısa bir tura çıkıyor. Tepeden birçok yeri göreceğiniz ve gördüğünüz yerlerle ilgili bilgiye doyacağınız bölüm sizlerle.

Uçan Dedektif - Yeni Bodrum Oynat

Uçan Dedektif - Yeni Bodrum

Uçan Dedektif bu hafta Bodrum'da. Manzaraya, denize, eski ve yeni Bodrum'la ilgili bolca bilgiye doyacağınız bu bölümü kaçırmayın!

Uçan Dedektif - Patara'nın Kumları Oynat

Uçan Dedektif - Patara'nın Kumları

Uçan Dedektif'in bu haftaki yolculuğu Patara'ya. Patara'nın kumları, antik kentler ve güzel manzaralarla dolu bölüm sizlerle. Bilgi dolu bu bölümü kaçırmayın.

Uçan Dedektif - Ölü Deniz & Kelebekler Vadisi Oynat

Uçan Dedektif - Ölü Deniz & Kelebekler Vadisi

Uçan Dedektif bu hafta bizi sakinliğin ve huzurun adresine götürüyor. Fethiye'nin tepeden muhteşem görüntüsünü ve Uçan Dedektif'in Ölü Deniz & Kelebekler Vadisi anlatımını kaçırmayın.

Uçan Dedektif - Kaş Oynat

Uçan Dedektif - Kaş

Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ali Kabaş'ın bu haftaki yolculuğu Kaş. Birbirinden güzel doğa manzaralarıyla Kaş, Ali Kabaş'ın anlatımıyla ayaklarınızın altında. Bu bölümü kaçırmayın.

Uçan Dedektif - Müsilaj Oynat

Uçan Dedektif - Müsilaj

Dedektif: Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ali Kabaş. Görev: İstanbul Anadolu Yakası sahilinde müsilaj hasar tespiti. Bonus: Tarihe kalacak bir fotoğraf yakalamak. Rota: Maltepe-Kalamış. Menzil: Gidiş-dönüş 20 km Uçan Dedektif'in izleyiciyi her bölümde Türkiye'nin farklı bir bölgesine uçurup çevreye duyarlı bir bakış açısıyla geçmişten bugüne uzanan tespit ve değerlendirmeler yapacağı sıra dışı programının ilk bölümüne hoş geldiniz.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur