10'suz Yapamam
 Spor 1 Sezon

Bazen bir fotoğraf, bazen bir kolye, bazen bir su matarası... Sürekli seyahat eden, çoğu güne evlerinden uzakta uyanan sporcuların yanlarından ayırmadıkları şeyler neler? 10'suz Yapamam’da spor dünyasından tanıdığımız yüzler, yanlarından asla ayıramadıklarıyla karşınızda.


Konuklar: Ferhat Arıcan, Bahar Toksoy Guidetti, Alican Kaynar, Yasemin Ecem Anagöz, Didem Karagenç, Mete Gazoz, Ahmet Önder, Neslihan Yiğit, Meltem Hocaoğlu Akyol, Yankı Erel

10'suz Yapamam - Ferhat Arıcan Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

10'suz Yapamam - Ferhat Arıcan

Bazen bir fotoğraf, bazen bir kolye, bazen bir su matarası... Sürekli seyahat eden, çoğu güne evlerinden uzakta uyanan sporcuların yanlarından ayırmadıkları şeyler neler? 10'suz Yapamam'ın ilk bölümünde 2 kez Avrupa Şampiyonu Jimnastikçi Ferhat Arıcan anlatıyor.

10'suz Yapamam - Bahar Toksoy Guidetti Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

10'suz Yapamam - Bahar Toksoy Guidetti

10'suz Yapamam'ın ikinci bölümünde, voleybolcu Bahar Toksoy Guidetti anlatıyor. Bazen bir forma, bazen bir kolye, bazen bir kalem... Sürekli seyahat eden, çoğu güne evlerinden uzakta uyanan sporcuların yanlarından ayırmadıkları şeyler neler?

10'suz Yapamam - Alican Kaynar Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

10'suz Yapamam - Alican Kaynar

Sürekli seyahat eden, çoğu güne evlerinden uzakta uyanan sporcuların yanlarından ayırmadıkları şeyler neler? 10'suz Yapamam'ın üçüncü bölümünde, Tokyo 2020'de yarışacak milli yelkenci Alican Kaynar anlatıyor.

10'suz Yapamam - Yasemin Ecem Anagöz Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

10'suz Yapamam - Yasemin Ecem Anagöz

Bazen bir kolye, bazen bir mektup, bazen Tokyo’da birlikte mücadele edeceği Mete Gazoz. Olimpik milli okçu Yasemin Ecem Anagöz, 10'suz Yapamam dedikleriyle karşınızda.

10'suz Yapamam - Didem Karagenç Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

10'suz Yapamam - Didem Karagenç

10'suz Yapamam'ın 5. bölümünde konuğumuz futbolcu Didem Karagenç. Beşiktaş ile lig şampiyonluğu da yaşayan milli futbolcu, yanından ayıramadıklarını 10'suz Yapamam'da anlattı.

10'suz Yapamam - Mete Gazoz Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

10'suz Yapamam - Mete Gazoz

“Ben Mete Gazoz, milli okçuyum. Bunlar da onsuz yapamam dediğim benim biricik eşyalarım.” Şapka, kol saati, bilgisayar, yay ve daha fazlası... 2 kez dünya kupası şampiyonu milli okçu Mete Gazoz, vazgeçemediği eşyalarıyla 10’suz Yapamam’da!

10'suz Yapamam - Ahmet Önder Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

10'suz Yapamam - Ahmet Önder

10’suz Yapamam’da 7. bölümün konuğu, Tokyo 2020'de ülkemizi başarıyla temsil eden Ahmet Önder. Milli jimnastikçinin yanından ayıramadığı şeyler neler? İzliyoruz!

10'suz Yapamam - Neslihan Yiğit Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

10'suz Yapamam - Neslihan Yiğit

10'suz Yapamam'ın sekizinci bölümünde konuğumuz ülkemizi üst üste üç olimpiyatta temsil etme başarısı gösteren milli badmintoncu Neslihan Yiğit. Milli sporcu, yanından ayıramadığı 10 şeyi GAİN izleyicileri için anlattı.

10'suz Yapamam - Meltem Hocaoğlu Akyol Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

10'suz Yapamam - Meltem Hocaoğlu Akyol

Türkiye'yi Tokyo 2020'de de temsil eden, Avrupa ve dünya şampiyonu milli karateci Meltem Hocaoğlu Akyol, asla yanından ayırmadığı şeyleri 10'suz Yapamam'ın 9. bölümünde anlattı.

10'suz Yapamam - Yankı Erel Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

10'suz Yapamam - Yankı Erel

Tenis dünyasının en prestijli turnuvası Wimbledon'da gençler kategorisinde şampiyonluk yaşayan milli tenisçi Yankı Erel, uzun ve zorlu tenis takviminde sezon boyunca yanından ayırmadığı 10 şeyi GAİN'de anlattı.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur