Vedat Milor ile En İyisi
 Program 1 Sezon

Sosyal medyada yaptığı anketlerle fenomene dönüşen ünlü gurme Vedat Milor, GAİN için soruyor. Türkiye sosyal medyadan cevaplıyor. Her konunun uzmanlarına bağlanan Vedat Milor, hem Türkiye’nin hem kendinin seçimini gastronomik gerekçelerle anlatıyor.

Vedat Milor ile En İyisi - Kayseri Pastırması mı? Kastamonu mu? Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi - Kayseri Pastırması mı? Kastamonu mu?

Türkiye'nin en ünlü gurmesi Vedat Milor, ünlü sosyal medya anketlerini Gain'de sürdürüyor. İlk bölümün zor sorusu: Kayseri pastırması mı Kastamonu pastırması mı?

Vedat Milor ile En İyisi - Pide mi? Pizza mı? Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi - Pide mi? Pizza mı?

Herkes hazırsa Türkiye'nin en ünlü gurmesi Vedat Milor soruyor! Kendi evinde oynayan pide mi, yoksa deplasmandaki pizza mı? Ünlü pizzacı ve yıllanmış pide ustası yorumluyor. Sosyal medyadaki anket sonuçları neyi gösteriyor ve Milor seçimini hangisinden yana yapıyor? Hepsinin cevabı bu iştah açıcı videoda. Afiyetler.

Vedat Milor ile En İyisi - Burger mi? Döner mi? Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi - Burger mi? Döner mi?

Ronaldo ve Messi kapışması gibi burger ve döner sahaya çıkıyor. Vedat Milor'un sansasyonel sosyal medya anketini hangisi kazanıyor? Ustalar yorumluyor, Vedat Milor tercihini yapıyor. Kıyasıya değil, doyasıya bir mücadele!

Vedat Milor ile En İyisi - Tarhana mı? Mercimek mi? Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi - Tarhana mı? Mercimek mi?

Vedat Milor o zor soruyu sordu: 'Farz edelim ki uluslararası bir çorba yarışmasına ikisinden birini göndermemiz gerekiyor. Tarhanayı mı seçerdiniz, mercimeği mi?' Tam 226 bin 758 kişi kararını açıkladı. Şimdi sıra Türkiye'nin en ünlü gurmesinde!

Vedat Milor ile En İyisi - Çay mı? Kahve mi? Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi - Çay mı? Kahve mi?

Ömrünüzün sonuna kadar bu ikisinden sadece birini içebilecek olsanız çayı mı seçersiniz, kahveyi mi? Vedat Milor, 'Asıl tercihler katı seçimlerde ortaya çıkar' dedi ve o zorlu anketi başlattı. Tam 102 bin 50 kişi oy kullandı. Şimdi sıra Türkiye'nin en ünlü gurmesinde. Bakalım Vedat Milor'un gastronomi dünyasına yön verecek kararı ne olacak?

Vedat Milor ile En İyisi- Adana kebap kuyruk yağlı mı? Kuyruk yağsız mı? Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi- Adana kebap kuyruk yağlı mı? Kuyruk yağsız mı?

Vedat Milor fenomen anketlerine bu kez görünüşte basit ama gastronomik açıdan çok zor bir soru ekledi: Adana kebap mutlaka kuyruk yağlı mı olmalı yoksa kuyruk yağsız da olur mu? 102 bin 900 kişinin oy kullandığı anketin sonucunda Türkiye seçimini hangi yönde yaptı? Vedat Milor bu karara katıldı mı? İştah açan bir programla daha karşınızdayız.

Vedat Milor ile En İyisi - Sütlaç mı? Baklava mı? Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi - Sütlaç mı? Baklava mı?

Vedat Milor meşhur anketini bu kez şu zor soruyla başlattı: 'Bir lokantada güzel bir yemeğin ardından elinize tatlı menüsünü aldınız. Sadece iki tatlı var: Sütlü tatlıların en bilinenlerinden sütlaç ve şerbetli tatlıların olmazsa olmazı baklava. Sadece birini ısmarlayabilirsiniz.' Tam 143 bin 79 kişi oy kullandı, Türkiye seçimini hangisinden yana yaptı? Peki ya Türkiye'nin en ünlü gurmesi Vedat Milor'un kararı ne?

Vedat Milor ile En İyisi - Tava Ciğer mi? Ciğer Şiş mi? Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi - Tava Ciğer mi? Ciğer Şiş mi?

Vedat Milor, gündem yaratan anketlerinin yenisiyle bu kez 'ciğerimize' işledi. Türkiye'nin en ünlü gurmesinin tava ciğerle ciğer şişi karşı karşıya getirdiği ankette 62 bin 627 kişi oy kullandı, ipi ciğer şiş göğüsledi. Peki Vedat Milor'un kararı ne?

Vedat Milor ile En İyisi - İçli köfte haşlanır mı? Kızartılır mı? Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi - İçli köfte haşlanır mı? Kızartılır mı?

İçli köfte en iyi nasıl olur? Haşlama mı yoksa kızartma mı? Vedat Milor bu hafta yeni ve kızışmalı geçecek bir tartışma konusuna değiniyor.

Vedat Milor ile En İyisi - Pirinç pilavı mı? Bulgur pilavı mı? Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi - Pirinç pilavı mı? Bulgur pilavı mı?

Evlerde en çok pişen yemeklerin başında gelen pilav bu hafta Vedat Milor'un meşhur anketine konu oldu. Tam 76 bin 576 kişi oy kullandı. Türkiye'nin seçimi pirinç pilavı mı yoksa bulgur pilavı mı?

Vedat Milor ile En İyisi - Etli Ekmek mi? Lahmacun mu? Oynat
1. Sezon 11. Bölüm

Vedat Milor ile En İyisi - Etli Ekmek mi? Lahmacun mu?

Vedat Milor yine zor bir konuya değiniyor. Etli ekmek mi yoksa lahmacun mu? Çok tartışılan sorunun cevabı iki ustanın anlatımıyla, halk oylamasıyla ve Vedat Milor'un yorumlarıyla bu bölümde. Kaçırmayın!

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur