#tbt Moda
 Program 1 Sezon

Modanın modası geçer ama iyi tasarımlar asla unutulmaz. Akıllara kazınan modacılar ve tasarımları bu programda.

#tbt Moda - Topshop Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

#tbt Moda - Topshop

Yüksek modayı ulaşılabilir kılan, modayı yaşam biçimine dönüştüren ve sokağa indiren ikonik İngiliz mağaza Topshop kapandı. Ürün satışına Asos markası altında online olarak devam edecek markayı bir throwback'le hatırlayalım.

#tbt Moda -  Alexander McQueen Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

#tbt Moda - Alexander McQueen

Ölümünün üzerinden 11 yıl geçse de, Alexander McQueen’in tasarımları ve vizyonu moda dünyasına ilham vermeye devam ediyor.

#tbt Moda  - Karl Lagerfeld Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

#tbt Moda - Karl Lagerfeld

'Eşofman giymek hayatta yenilginin ifadesidir.' diyen tasarımcı Karl Lagerfeld aramızdan ayrılalı 2 yıl oluyor. Moda tarihinin bu ikonik ismini hep beraber analım.

#tbt Moda - Cindy Crawford Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

#tbt Moda - Cindy Crawford

Şubat ayında 55. yaşını kutlayan Cindy Crawford. Moda terminolojisine 'süper model' kavramını yerleştiren zamansız güzel hala popüler, üstelik sektöre bir süper model daha yetiştirdi; kızı Kaia Gerber. Crawford'un unutulmaz görüntülerini hatırlayalım.

#tbt Moda - Maison Margiela Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

#tbt Moda - Maison Margiela

Moda sahnesinin 'hayalet tasarımcısı' Martin Margiela’nın avangart tasarımları, özel bir koleksiyoncu tarafından lüks müzayede evi Sotheby's da açık artırmaya çıkıyor. İkonik tasarımcıyı anmak için doğru zaman.

#tbt Moda - Grammy  Ödülleri Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

#tbt Moda - Grammy Ödülleri

Pandeminin gölge düşüremediği 63’üncü Grammy Ödülleri'nde, uzun zamandır beklediğimiz kırmızı halı merasimine kavuşurken geçmiş yıllardaki unutulmaz görünümleri hatırladık.

 #tbt Moda - Lady Gaga Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

#tbt Moda - Lady Gaga

Yeni yaşını kutlamaya hazırlanan Lady Gaga’nın kalıplara sığmayan, kendine has stiline zamanda yolculuk yaparak bakalım.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur