#tbt Moda

Moda

Modanın modası geçer ama iyi tasarımlar asla unutulmaz. Akıllara kazınan modacılar ve tasarımları bu programda.

Bölümler
 #tbt Moda - Lady Gaga Oynat

#tbt Moda - Lady Gaga

Yeni yaşını kutlamaya hazırlanan Lady Gaga’nın kalıplara sığmayan, kendine has stiline zamanda yolculuk yaparak bakalım.

#tbt Moda - Grammy  Ödülleri Oynat

#tbt Moda - Grammy Ödülleri

Pandeminin gölge düşüremediği 63’üncü Grammy Ödülleri'nde, uzun zamandır beklediğimiz kırmızı halı merasimine kavuşurken geçmiş yıllardaki unutulmaz görünümleri hatırladık.

#tbt Moda - Maison Margiela Oynat

#tbt Moda - Maison Margiela

Moda sahnesinin 'hayalet tasarımcısı' Martin Margiela’nın avangart tasarımları, özel bir koleksiyoncu tarafından lüks müzayede evi Sotheby's da açık artırmaya çıkıyor. İkonik tasarımcıyı anmak için doğru zaman.

#tbt Moda - Cindy Crawford Oynat

#tbt Moda - Cindy Crawford

Şubat ayında 55. yaşını kutlayan Cindy Crawford. Moda terminolojisine 'süper model' kavramını yerleştiren zamansız güzel hala popüler, üstelik sektöre bir süper model daha yetiştirdi; kızı Kaia Gerber. Crawford'un unutulmaz görüntülerini hatırlayalım.

#tbt Moda  - Karl Lagerfeld Oynat

#tbt Moda - Karl Lagerfeld

'Eşofman giymek hayatta yenilginin ifadesidir.' diyen tasarımcı Karl Lagerfeld aramızdan ayrılalı 2 yıl oluyor. Moda tarihinin bu ikonik ismini hep beraber analım.

#tbt Moda -  Alexander McQueen Oynat

#tbt Moda - Alexander McQueen

Ölümünün üzerinden 11 yıl geçse de, Alexander McQueen’in tasarımları ve vizyonu moda dünyasına ilham vermeye devam ediyor.

#tbt Moda - Topshop Oynat

#tbt Moda - Topshop

Yüksek modayı ulaşılabilir kılan, modayı yaşam biçimine dönüştüren ve sokağa indiren ikonik İngiliz mağaza Topshop kapandı. Ürün satışına Asos markası altında online olarak devam edecek markayı bir throwback'le hatırlayalım.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur