TuzBiber

Program

Birbirine hiç benzemeyen komedyenler, stand-up show’larıyla hayata ve olaylara bakış açılarını anlatıyor. Modunuz ne olursa olsun TuzBiber izlerken gülmemek çok zor.

Bölümler
TuzBiber GAİN'de Oynat

TuzBiber GAİN'de

TuzBiber birbirinden komik ve eğlenceli gösterileriyle GAİN'de!

TuzBiber - Deniz Göktaş Oynat

TuzBiber - Deniz Göktaş

Politik ve kara mizah esintili şakalarıyla tanınan Deniz Göktaş; Ferhat ile Şirin'den, Shakespeare'den ve Kaz Dağları'ndan bahsediyor.

TuzBiber - Aksel Gürel Oynat

TuzBiber - Aksel Gürel

Türkiye'deki en ünlü yahudi komedyen olmayı hedefleyen Aksel Gürel; komplo teorileri, çiğ köfte ve annesiyle ilgili tüm gerçekleri ortaya döküyor.

TuzBiber - Efe Tunçer Oynat

TuzBiber - Efe Tunçer

TuzBiber'in bu bölümünde psikoloğunun 'Biraz da başkalarına anlat' demesiyle stand-up'a başlayan Efe Tunçer, yalnızlığından esinlenerek hayata geçirdiği projesi 'Sex Workshop'u'nu izleyenlere sunuyor.

TuzBiber - Seda Yüz Oynat

TuzBiber - Seda Yüz

Genç kızların sevgilisi Seda Yüz; park etmekten, teyzesinin köpeğinden ve bulunamayan donlardan bahsediyor.

TuzBiber - Özge Özel Oynat

TuzBiber - Özge Özel

20'li yaşları geride bıraktığına gereğinden fazla sevinen Özge Özel; 30'larını BDSM camiası ve jinekolog randevularıyla selamlıyor.

TuzBiber - Engin Türkoğlu Oynat

TuzBiber - Engin Türkoğlu

Ankara'dan İstanbul'a yeni taşınan komedyen Engin Türkoğlu; ekonomik gelişmeler, aşk hayatı, sanal markette çalışırken yaşadıkları ve çocukken kendini deli yürek zannedip babaannesini nasıl zehirlediğinden bahsediyor.

TuzBiber - Caner Omur Oynat

TuzBiber - Caner Omur

İnovatif şakaları, absürt gerçekçi muzip tarzıyla bilinen Caner Omur; yeni boyattığı saçlarından bahsederken, dünyanın sonu için bir şarkı söylemekten geri durmuyor.

TuzBiber - Buse Sinem İren Oynat

TuzBiber - Buse Sinem İren

'Çocuklar Duymasın' ve 'Menajerimi Ara' gibi dizilerden tanıdığımız Buse Sinem İren; Karadenizli oluşunun bir dönem yaptığı hostesliğe tesirinden bahsediyor.

TuzBiber - Mustafa Sağır Oynat

TuzBiber - Mustafa Sağır

4 sene boyunca hafta içi Ceylanpınar'da öğretmenlik yapıp hafta sonu İstanbul'da komedyenlik yapan Mustafa Sağır; Ceylanpınar'daki günlerinden, yeni atandığı Heybeliada'dan ve babasının ona verdiği şakadan bahsediyor.

TuzBiber - Çağla Alkan Oynat

TuzBiber - Çağla Alkan

Türkiye'nin en komik 500 kadın standupçısından biri olan Çağla Alkan; pandemide çocuklu hayattan, sosyal medyasız çağda flört etmekten ve babasını tampon almaya göndermesinden bahsediyor.

TuzBiber - Caner Dağlı Oynat

TuzBiber - Caner Dağlı

İbrahim Tatlıses'in paralel evrende stand-up yapan versiyonu olan Caner Dağlı; biten 7 yıllık ilişkisinden, cool olamamasından ve kadınlarla olan ilişkisinden bahsediyor.

TuzBiber - Ömer Harmankaya Oynat

TuzBiber - Ömer Harmankaya

Sırf yaptığı tarih şakalarına daha fazla gülünsün diye sakal bırakan Ömer Harmankaya; tarihteki ilk clickbait kullanımından, savaşların çıkma sebeplerinden ve Anadolu’nun kişisel gelişim merkezinden bahsediyor.

TuzBiber - Utku Ergin Oynat

TuzBiber - Utku Ergin

Uzun ilişkiler alanında doktora yapmış komedyen Utku Ergin; pandemide ayrılık yaşamak, yeniden bekar hayata adapte olmak, Türkiye’de online-dating deneyimleri, kadın ve erkeklerin ayrılık süreçlerindeki farklarını anlatıyor.

TuzBiber - İsmail Türküsev Oynat

TuzBiber - İsmail Türküsev

İlk görüşte aşka inanan İsmail Türküsev, pandemiye olan ilgimizin 3 hafta sürmesini ve yaşadığımız bazı sorunları kendine has yorumuyla anlatıyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur