TuzBiber
 Program 1 Sezon

Birbirine hiç benzemeyen komedyenler, stand-up show’larıyla hayata ve olaylara bakış açılarını anlatıyor. Modunuz ne olursa olsun TuzBiber izlerken gülmemek çok zor.


Komedyenler: Deniz Göktaş, Buse Sinem İren, Çağla Alkan, İsmail Türküsev, Aksel Gürel, Efe Tunçer, Seda Yüz, Engin Türkoğlu, Özge Özel, Caner Omur, Mustafa Sağır, Caner Dağlı, Ömer Harmankaya, Utku Ergin

TuzBiber - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

TuzBiber - Fragman

TuzBiber birbirinden komik ve eğlenceli gösterileriyle GAİN'de!

TuzBiber - Deniz Göktaş Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

TuzBiber - Deniz Göktaş

Politik ve kara mizah esintili şakalarıyla tanınan Deniz Göktaş; Ferhat ile Şirin'den, Shakespeare'den ve Kaz Dağları'ndan bahsediyor.

TuzBiber - Buse Sinem İren Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

TuzBiber - Buse Sinem İren

'Çocuklar Duymasın' ve 'Menajerimi Ara' gibi dizilerden tanıdığımız Buse Sinem İren; Karadenizli oluşunun bir dönem yaptığı hostesliğe tesirinden bahsediyor.

TuzBiber - Çağla Alkan Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

TuzBiber - Çağla Alkan

Türkiye'nin en komik 500 kadın standupçısından biri olan Çağla Alkan; pandemide çocuklu hayattan, sosyal medyasız çağda flört etmekten ve babasını tampon almaya göndermesinden bahsediyor.

TuzBiber - İsmail Türküsev Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

TuzBiber - İsmail Türküsev

İlk görüşte aşka inanan İsmail Türküsev, pandemiye olan ilgimizin 3 hafta sürmesini ve yaşadığımız bazı sorunları kendine has yorumuyla anlatıyor.

TuzBiber - Aksel Gürel Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

TuzBiber - Aksel Gürel

Türkiye'deki en ünlü yahudi komedyen olmayı hedefleyen Aksel Gürel; komplo teorileri, çiğ köfte ve annesiyle ilgili tüm gerçekleri ortaya döküyor.

TuzBiber - Efe Tunçer Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

TuzBiber - Efe Tunçer

TuzBiber'in bu bölümünde psikoloğunun 'Biraz da başkalarına anlat' demesiyle stand-up'a başlayan Efe Tunçer, yalnızlığından esinlenerek hayata geçirdiği projesi 'Sex Workshop'u'nu izleyenlere sunuyor.

TuzBiber - Seda Yüz Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

TuzBiber - Seda Yüz

Genç kızların sevgilisi Seda Yüz; park etmekten, teyzesinin köpeğinden ve bulunamayan donlardan bahsediyor.

TuzBiber - Engin Türkoğlu Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

TuzBiber - Engin Türkoğlu

Ankara'dan İstanbul'a yeni taşınan komedyen Engin Türkoğlu; ekonomik gelişmeler, aşk hayatı, sanal markette çalışırken yaşadıkları ve çocukken kendini deli yürek zannedip babaannesini nasıl zehirlediğinden bahsediyor.

TuzBiber - Özge Özel Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

TuzBiber - Özge Özel

20'li yaşları geride bıraktığına gereğinden fazla sevinen Özge Özel; 30'larını BDSM camiası ve jinekolog randevularıyla selamlıyor.

TuzBiber - Caner Omur Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

TuzBiber - Caner Omur

İnovatif şakaları, absürt gerçekçi muzip tarzıyla bilinen Caner Omur; yeni boyattığı saçlarından bahsederken, dünyanın sonu için bir şarkı söylemekten geri durmuyor.

TuzBiber - Mustafa Sağır Oynat
1. Sezon 11. Bölüm

TuzBiber - Mustafa Sağır

4 sene boyunca hafta içi Ceylanpınar'da öğretmenlik yapıp hafta sonu İstanbul'da komedyenlik yapan Mustafa Sağır; Ceylanpınar'daki günlerinden, yeni atandığı Heybeliada'dan ve babasının ona verdiği şakadan bahsediyor.

TuzBiber - Caner Dağlı Oynat
1. Sezon 12. Bölüm

TuzBiber - Caner Dağlı

İbrahim Tatlıses'in paralel evrende stand-up yapan versiyonu olan Caner Dağlı; biten 7 yıllık ilişkisinden, cool olamamasından ve kadınlarla olan ilişkisinden bahsediyor.

TuzBiber - Ömer Harmankaya Oynat
1. Sezon 13. Bölüm

TuzBiber - Ömer Harmankaya

Sırf yaptığı tarih şakalarına daha fazla gülünsün diye sakal bırakan Ömer Harmankaya; tarihteki ilk clickbait kullanımından, savaşların çıkma sebeplerinden ve Anadolu’nun kişisel gelişim merkezinden bahsediyor.

TuzBiber - Utku Ergin Oynat
1. Sezon 14. Bölüm

TuzBiber - Utku Ergin

Uzun ilişkiler alanında doktora yapmış komedyen Utku Ergin; pandemide ayrılık yaşamak, yeniden bekar hayata adapte olmak, Türkiye’de online-dating deneyimleri, kadın ve erkeklerin ayrılık süreçlerindeki farklarını anlatıyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur