Jülide Ateş ile 40
 Program 1 Sezon 6.1

Türkiye’yi ‘Hard Talk’ formatıyla tanıştıran, cesur sorularıyla gündem yaratan Jülide Ateş ile 40 GAİN’de. 40 cesur soruya ünlülerin cevapları bu programda.

Konuklar: Ahmet Mümtaz Taylan, Erdal Beşikçioğlu, Kalben, Nursel Köse, Deniz Çakır, Ahmet Davutoğlu, Ergin Ataman, Mehmet Ali Erbil

Jülide Ateş ile 40 - Ahmet Mümtaz Taylan Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Jülide Ateş ile 40 - Ahmet Mümtaz Taylan

Format aynı, sorular yine cesur ve zor ama ekran yeni. 'Jülide Ateş ile 40' şimdi GAİN'de! Türkiye'ye 'Hard Talk' formatını tanıtan, cesur sorularıyla gündem yaratan programın ilk bölüm konuğu sevilen oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan.

Jülide Ateş ile 40 - Erdal Beşikçioğlu Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Jülide Ateş ile 40 - Erdal Beşikçioğlu

Jülide Ateş sorması zor, cevaplaması daha da zor olan 40 soruyu bu kez tiyatro oyuncusu Erdal Beşikçioğlu'na sordu. Sanat hayatından siyasete, aşk hayatından canlandırdığı karakterle kurduğu ilişkilere kadar her soruya tüm samimiyetiyle cevap veren Erdal Beşikçioğlu ikinci bölümde sizlerle.

Jülide Ateş ile 40 - Kalben Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Jülide Ateş ile 40 - Kalben

Jülide Ateş bu kez sorulması zor 40 soruyu Kalben'e soruyor. Kalben çocukluğu, sanatı ve kadınlığıyla ilgili her şeyi tüm samimiyetiyle cevaplıyor.

Jülide Ateş ile 40 - Nursel Köse Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Jülide Ateş ile 40 - Nursel Köse

Jülide Ateş'in bu haftaki konuğu, 7 kardeş olarak büyüyen, küçük yaşta Almanya'ya göç eden, Alman bir erkekle evlenen, başarılı oyuncu Nursel Köse.
Kariyeri, geçmişi, evliliği, siyasi görüşleriyle ilgili sorması zor, cevaplaması daha zor 40 soruyu Jülide Ateş soruyor, bakın Nursel Köse nasıl cevaplıyor.

Jülide Ateş ile 40 - Deniz Çakır Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Jülide Ateş ile 40 - Deniz Çakır

Jülide Ateş'in bu haftaki konuğu oyuncu Deniz Çakır. Çocukluğundan kariyerine, özel hayatından magazincilerle olan ilişkisine kadar 40 cesur soruya verdiği samimi cevapları kaçırmayın.

Jülide Ateş ile 40 - Ahmet Davutoğlu Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Jülide Ateş ile 40 - Ahmet Davutoğlu

Jülide Ateş'in bu haftaki konuğu eski Başbakan, eski Dış İşleri Bakanı ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu. Kimsenin soramadığı 40 soruya Ahmet Davutoğlu'nun verdiği cevaplarını kaçırmayın.

Jülide Ateş ile 40 -  Ergin Ataman Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Jülide Ateş ile 40 - Ergin Ataman

Jülide Ateş bu hafta zor sorularını Ergin Ataman'a soruyor. Yaşantısından kariyerine 40 sorunun sorulduğu ve cevaplandığı bu bölüm sizlerle!

Jülide Ateş ile 40 - Mehmet Ali Erbil Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

Jülide Ateş ile 40 - Mehmet Ali Erbil

Jülide Ateş'in bu haftaki konuğu, yıllarca yaptığı televizyon programlarıyla her ailenin bir ferdi gibi olan Mehmet Ali Erbil. Mehmet Ali Erbil'in belki de hiç bilinmeyen geçmişi, özel hayatı ve hayata bakışı 40 zor soruya verdiği yanıtlarda saklı.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur