Özelden Yürüyenler - 2. sezon

Dizi 13 Bölüm

Bu sezonda gruplar birleşti. Herkes sevgili oldu. Bazıları 'Biz sadece takılıyoruz' deseler de her çift kendi tarzında ilişkisini yaşamaya devam ediyor. Aynı dili konuşmaya başlayanlar, ayrı dünyaların insanları, eski sevgililerin hayaletleri, toksik ilişkiler, hepsi ve daha fazla yeni sezonda Özelden Yürüyenler’de.

Özelden Yürüyenler - 1. Sezon Özeti Oynat
1. Sezon Fragman

Özelden Yürüyenler - 1. Sezon Özeti

Türkiye'nin ilk anlık mesajlaşma dizisi Özelden Yürüyenler! İlk sezonda reklam sektöründe çalışan Cem ve iş yerine yeni gelen Sinem'in sevgili olmaya giden yolda karşılaştıkları engelleri izledik. Cem ve Sinem'in arkadaşlarından aldıkları taktiklere, kıskançlıklara, pişmanlıklara ve aşk yolunda yaşanan türlü rezilliklere kızların ve erkeklerin mesaj gruplarında şahit olduk. Şimdi ikinci sezon başlıyor! Bu sezonda gruplar birleşti. Herkes sevgili oldu. Bazıları 'Biz sadece takılıyoruz' deseler de her çift kendi tarzında ilişkisini yaşamaya devam ediyor. Aynı dili konuşmaya başlayanlar, ayrı dünyaların insanları, eski sevgililerin hayaletleri, toksik ilişkiler, hepsi ve daha fazla yeni sezonda Özelden Yürüyenler’de.

Özelden Yürüyenler -  1. bölüm - Nerede Kalmıştık? Oynat
2. Sezon 1. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 1. bölüm - Nerede Kalmıştık?

Artık herkes birbiriyle tanışmış, ortak gruplar kurulmuştur. Melisa ve Özgür inkar etse de herkes çift olmuştur. Her şey yoluna girdi derken Cem'in eski sevgilisi Nihan'ın Sinem'e mesaj atması yine ortalığı karıştırır.

Özelden Yürüyenler - 2. bölüm - Karmaya İnanır mısın? Oynat
2. Sezon 2. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 2. bölüm - Karmaya İnanır mısın?

Sinem eski sevgilisine mesaj attığını düşündüğü Cem'le konuşmamaya devam ediyor. Duygu Nihan'ın gerçekte kim olduğunu araştırıyor. Melisa ve Özgür kendilerinden beklenmeyen tavsiyelerde bulunuyor. Selim zengin olmanın hayallerini kuruyor. Serhat kendi halinde. Bakalım tüm bunların arasında Nihan'ın gizemi çözülecek mi?

Özelden Yürüyenler - 3. bölüm - Para ve Eski Sevgili Oyunu Bozar Oynat
2. Sezon 3. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 3. bölüm - Para ve Eski Sevgili Oyunu Bozar

Artık Tarık sorunu ortadan kalkmış olsa da Sinem ve Cem arasında eski sevgili hayaletleri dolaşmaya devam etmektedir. Selim yanlışlıkla yaptığı işlem sonucu zengin olup kendini bozar. Ve evet Özgür ve Melisa hala takılıyorlar.

Özelden Yürüyenler - 4. bölüm - Toksik İlişkiler Oynat
2. Sezon 4. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 4. bölüm - Toksik İlişkiler

Melisa ve Özgür sonunda sevgili olduklarını kabullenir ama ikisi de değişir. Sinem’le Cem ikilinin birbirine iyi gelmediğini anlar ve ekibi uyarır. Bakalım onları bir araya getirmeye uğraşan ekip bunu onlara nasıl söyleyecek?

Özelden Yürüyenler - 5. Bölüm - Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz! Oynat
2. Sezon 5. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 5. Bölüm - Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz!

Sinem ve Cem kendi aralarında konuşurken Buket’i çekiştirdikleri bir mesaj yanlışlıkla ortak gruba gider. Ortalık karışır. Bakalım ekip bağımlı ilişkileri kendince nasıl açıklayacaklar?

Özelden Yürüyenler - 6. bölüm - Anlaşamadığımız Konusunda Anlaşalım Oynat
2. Sezon 6. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 6. bölüm - Anlaşamadığımız Konusunda Anlaşalım

Selim iş aramaya devam etmektedir. Cem artık Selim’in evinde kalmasından bezdiği için ekipten yardım ister. Bakalım ekip kendince bu konuya nasıl çözüm bulacak?

Özelden Yürüyenler - 7. Bölüm - Koş Koş Ev Boş! Oynat
2. Sezon 7. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 7. Bölüm - Koş Koş Ev Boş!

Selim'i de ajansta işe sokan Cem ve Sinem artık kendilerine vakit ayırmak için sinemaya gitmeye karar verirler. Sonrasında evde baş başa bir akşam geçirmek isteyen ikili bakalım bu sefer başabilecek mi?

Özelden Yürüyenler - 8. Bölüm - Seni Seviyorum Diyebildiklerimizden misiniz? Oynat
2. Sezon 8. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 8. Bölüm - Seni Seviyorum Diyebildiklerimizden misiniz?

Cem bir önceki gece sarhoş olup Sinem’e seni seviyorum demiştir. Ertesi gün aynı şeyleri söyleyemeyince grupta hararetli bir tartışma başlar.

Özelden Yürüyenler - 9. bölüm - Sığ ve Kirli Çamaşırlar Oynat
2. Sezon 9. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 9. bölüm - Sığ ve Kirli Çamaşırlar

Sinem ve Cem artık buluşamayacaklarını anlayınca sanal dünyada yeni heyecanlar aramaya başlarlar. Yanlış gönderilen mesajlar, boydan fotolar, silinen geçmiş aramalarla dolu bölümde bakalım en ahlaksız kim seçilecek?

Özelden Yürüyenler - 10. bölüm - Rüya Gibi İlişkiler Oynat
2. Sezon 10. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 10. bölüm - Rüya Gibi İlişkiler

Cem’in evinde ve yatağında Sinem dışında herkes kalır. Cem'e de uykusu kalır ve gerçekle hayal iyice karışır.

Özelden Yürüyenler - 11. bölüm - Tatilde İyileş Cem Oynat
2. Sezon 11. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 11. bölüm - Tatilde İyileş Cem

Tüm ekip tatil hasreti çekmektedir. Cem'in durumuysa daha kritiktir. Bir guru ile görüşmeye karar verir ve olaylar gelişir.

Özelden Yürüyenler - 12. bölüm - Sevmek değişmek midir? Oynat
2. Sezon 12. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 12. bölüm - Sevmek değişmek midir?

Cem'in kaybolmasının ardından Sinem deliye döner. Tüm ekip seferber olur ve Cem'i aramaya koyulur. Bakalım Cem nereden çıkacak?

Özelden Yürüyenler - 13. bölüm - Düzeleceğiz inşallah. Oynat
2. Sezon 13. Bölüm

Özelden Yürüyenler - 13. bölüm - Düzeleceğiz inşallah.

Cem bulundu. Ekip yanına gitme hazırlıkları yapıyor. Acaba Guru Numan’ın elinden kurtarabilecekler mi? Bakalım sezon finalinde bizi neler bekliyor?

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur