Yeni Gurmeler
 Program 1 Sezon

Dünya mutfağının farklı lezzetlerini test edenler, bu kez çocuklar. Deneyimleri yok ama kimseden çekinceleri de yok.

Beş küçük çocuk hiç denemedikleri yemeklerle tanışıyor. Japon, Hint, İspanyol mutfağı ya da Türk mutfağının çocukların pek bilmediği, özel lezzetleri... Her bölümde karşılarına gelen tabaklara şüpheyle yaklaşan, beğenmediklerini açık sözlülükle eleştiren çocuklar, zorlu sınavlarının sonunda yemekleri puanlıyor. Bu cesur yüreklerin komik tepkilerini kaçırmayın.

Yeni Gurmeler - Türk Mutfağı Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Yeni Gurmeler - Türk Mutfağı

Birbirinden tatlı çocuklar birbirinden lezzetli yemekleri değerlendiriyor. Türk mutfağının bilinen yemeklerini ilk defa tadıyor. Bakalım yeni gurmeler, yemekleri beğenecek mi, yoksa acımasızca eleştirecek mi?

Yeni Gurmeler - Çin Mutfağı Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Yeni Gurmeler - Çin Mutfağı

Yeni Gurmeler bu bölümde Çin Mutfağı'nı tadıyor. Kızarmış muz, yengeç Nigiri ve Maça çayıyla donatılmış bir sofrada bakalım hangi lezzetler en yüksek puan alacak? Hangileri Yeni Gurmeler'in acımasız eleştirilerine maruz kalcak?

Yeni Gurmeler - Çerkez Mutfağı Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Yeni Gurmeler - Çerkez Mutfağı

Minik gurmeler bu hafta Çerkez mutfağına has lezzetleri tadıyor. Menülerinde Abısta, cevizli lahana ve ezme fasulye var. Yemeklere verdikleri tepkiler, puanlamalar ve birbirinden komik anlar yeni bölümde, kaçırmayın!

Yeni Gurmeler - Hint Mutfağı Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Yeni Gurmeler - Hint Mutfağı

Yeni Gurmeler bu bölümde Hint mutfağında farklı tatlar deneyip yorumluyorlar. Menüde ise ana yemek olarak Shrimp Masala ve Bhindi Pyaz, yanında Mangolu Ayran, tatlı olarak da Gajar Ka Halva var. Bakalım bu masada hangi yemek en çok puan alacak, acımasız gurmeler acımasız eleştirilerini hangi yemeğe yapacak?

Yeni Gurmeler - İspanyol Mutfağı Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Yeni Gurmeler - İspanyol Mutfağı

Yeni Gurmeler bu hafta İspanyol mutfağına özgü yemekleri yorumluyor. Birbirinden komik tepkileri, yorumları ve puanlamaları sizlerle.

Yeni Gurmeler - Japon Mutfağı Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Yeni Gurmeler - Japon Mutfağı

Yeni Gurmeler bu hafta Japon Mutfağı'nı tadıyor. Birbirinden komik tepkilerini ve puanlamalarını kaçırmayın!

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur