The Mallorca Files
Dizi 2 Sezon 6.6

İngiliz ve Alman dedektif, İspanya’nın Mallorca adasında nasıl polislik yapılacağı konusunda birbirine ders vermeye çalışır.

The Mallorca Files - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

The Mallorca Files - Fragman

İngiliz ve Alman dedektif, İspanya’nın Mallorca adasında nasıl polislik yapılacağı konusunda birbirine ders vermeye çalışır.

The Mallorca Files - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

The Mallorca Files - 1. bölüm

DC Miranda Blake, tanınan bir suçluya İngiltere'ye kadar eşlik etmek için Mallorca'dadır. İşler yolundan çıkınca kendi soruşturmasını yürütmeye başlar ve istemese de Alman dedektif Max Winter ile çalışır.

The Mallorca Files - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

The Mallorca Files - 2. bölüm

Mallorca'nın en iyi bisikletçisi Esteban Domenech günlük antrenmanı sırasında bir anda ortadan kaybolur. Miranda ve Max, Ines'in yokluğundan yararlanarak olayı araştırmaya başlar.

The Mallorca Files - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

The Mallorca Files - 3. bölüm

Ünlü St Nicholas ikonu maskeli bir saldırgan tarafından herkesin gözü önünde çalınınca Miranda ve Max kendilerini Rus oligarklarının dünyasında bulur.

The Mallorca Files - 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

The Mallorca Files - 4. bölüm

Bir süper model kaybolur. Max ve Miranda, hareket halindeki bir trenden birinin nasıl kaybolabileceğini keşfetmek için için moda ve tasarım dünyasına dalar.

The Mallorca Files - 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

The Mallorca Files - 5. bölüm

Miranda ve Max, Mallorca'nın en ünlü üzüm bağlarından birinde bir köpeğin öldürülmesini araştırmak için şarap ülkesine gider. Giderek artan tehlikenin başında mülk sahibi Hans Webber vardır.

The Mallorca Files - 6. bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

The Mallorca Files - 6. bölüm

Müstakbel damat adayı lüks bir villanın yüzme havuzunda ölü bulunur. Miranda ve Max, müvekkillerini sersemletip sonra onları soyan bir hayat kadınından şüphelenirler.

The Mallorca Files - 7. bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

The Mallorca Files - 7. bölüm

Miranda ve Max, dünyaca ünlü bir DJ'in Mallorca'nın en popüler gece kulübünde bir set çaldıktan sonraki ölümünü araştırır. Bu durum onları bir uyuşturucu şebekesini araştırmaya yönlendirir.

The Mallorca Files - 8. bölüm Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

The Mallorca Files - 8. bölüm

Ünlü bir İngiliz yazarın ve boğa güreşlerine karşı çıkan bir aktivistin vahşice öldürülmesi, Max ve Miranda'yı Mallorca'nın vahşi kesimlerine, Cazador'a getirir.

The Mallorca Files - 9. bölüm Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

The Mallorca Files - 9. bölüm

Bir uyuşturucu satıcısı yakalanınca Miranda ve Max'e, Mallorca'nın en çok arananlar listesindeki bir kaçağın ölmekte olan babasını ziyaret etmek için adaya döndüğünü söyler.

The Mallorca Files - 10. bölüm Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

The Mallorca Files - 10. bölüm

Max ve Miranda efsanevi bir müzik yapımcısının evindeki bazı olayları araştırırken, kendilerini ölümcül bir şovun yıldızları olarak bulur.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur