Orda Rahat Mısın?

Program

İki koltuk, bir konuk, etkileyici bir yaşam, bir yolculuk ve pek çok soru…
Mirgün Cabas mesleklerinde zirveye çıkmış isimlerden şu anda bulundukları noktada kendilerini nasıl hissettiklerini öğrenmek için soruyor: Orda rahat mısın?

Orda Rahat Mısın? -  Beren Saat Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Orda Rahat Mısın? - Beren Saat

Yeni yıla Beren Saat’in gülümsemesinden daha güzel bir başlangıç düşünemiyoruz. Evet Mirgün Cabas’la Orda Rahat Mısın? Yılbaşı Özel bölümünün konuğu Beren Saat. Hem hayatını, yeni planlarını anlatıyor hem bazı sürprizleri var. Hem de… Neşesi yeter!

Orda Rahat Mısın? - Hazal Kaya Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Orda Rahat Mısın? - Hazal Kaya

İyi bir sohbet programı için gereken her şey ve aslında tek şey, Hazal Kaya. Şeflik eğitiminden dizi oyunculuğuna, çocukluğundan anneliğine filtresiz olarak anlattı. Anlatırken güldürdü ve düşündürdü. Hazal Kaya ile mutfakta başlayan ve konuklar arasında biten Orda Rahat Mısın 3. bölüm yayında!

Orda Rahat Mısın? - Erdil Yaşaroğlu Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Orda Rahat Mısın? - Erdil Yaşaroğlu

Hayat kaçında başlar, bir ömre kaç kariyer sığar, hepimiz bir noktadan sonra ebeveynimizin yansımasına mı dönüşürüz? Koltuklar rahat ama sorular o kadar rahat değil. Mirgün Cabas’ın hayata, kariyere, hesaplaşmalara dair zorlu sorularının bu seferki muhatabı karikatürist ve heykeltıraş Erdil Yaşaroğlu!

Orda Rahat Mısın? - Eda Erdem Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Orda Rahat Mısın? - Eda Erdem

İki koltuk, bir konuk, etkileyici bir yaşam, bir yolculuk ve pek çok soru…
Mirgün Cabas mesleklerinde zirveye çıkmış isimlerden şu anda bulundukları noktada kendilerini nasıl hissettiklerini öğrenmek için soruyor: Orda rahat mısın? Sorunun ilk muhatabı Milli Takım'ın ve Fenerbahçe'nin henüz kariyerini bitirmeden efsane olmuş kaptanı Eda Erdem!

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur