53-61
 Belgesel 1 Sezon

53 plakalı Rize ve 61 plakalı Trabzon. Adeta paralel bir evrende yaşıyormuşçasına tamamen kendine has karaktere, davranışa ve kültüre sahip bu iki şehrin insanlarını üç komedyenin gözünden inceliyoruz. Volkşov ekibiyle çok şaşıracağınız ve kahkahalara boğulacağınız bir yolculuğa hazır olun.

53-61 - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

53-61 - Fragman

53 plakalı Rize ve 61 plakalı Trabzon. Adeta paralel bir evrende yaşıyormuşçasına tamamen kendine has karaktere, davranışa ve kültüre sahip bu iki şehrin insanlarını üç komedyenin gözünden inceliyoruz. Volkşov ekibiyle çok şaşıracağınız ve kahkahalara boğulacağınız bir yolculuğa hazır olun.

53-61 -  1. Bölüm - Trabzon'un İncisi Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

53-61 - 1. Bölüm - Trabzon'un İncisi

Türkiye’de her taşın altından neden bir Karadenizli çıkar? Siyasetçisinden müteahhidine, kilit noktalarda neden hep iki şehrin adı geçer? Komedyenler Oktay Kaya, Pınar Fidan ve Cihan Akıncı mizah ve belgeselin iç içe geçtiği '53-61' ile Rize ve Trabzon’a doğru eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor. Of aşkından Rize alerjisine, Trabzonspor fanatikliğinden siyasete, Sürmene bıçağından Türkiye ekonomisine Trabzon'a dair pek çok şey ilk bölümde sizi bekliyor.

53-61- 2. bölüm - Nasreddin Hoca Bir Gün Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

53-61- 2. bölüm - Nasreddin Hoca Bir Gün

Bu bölümde Oktay, Pınar ve Cihan, 'Bu bir belgesel mi' sorusunun peşinde Rize'ye gidiyor.
Taksi durağında siyasetin nabzı tutuluyor, Rize'de Rizespor taraftarının neden az olduğu sorgulanıyor ve sonunda olaylar bir fıkrayla tatlıya bağlanıyor.

53-61 - 3. bölüm - Kör Kefal Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

53-61 - 3. bölüm - Kör Kefal

Trabzon’da horon ve tekno müzikli coşkulu derbi galibiyeti kutlaması, balık halinde gün doğmadan hamsi kapışması, kolbastının hası ve çok daha fazlası bu bölümde.

53-61 - 4. bölüm - Irmağa Düşen İnekler Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

53-61 - 4. bölüm - Irmağa Düşen İnekler

“İkizdere’de HES problemi var mı” sorusuyla başlayan yolculuğumuz baltayla odun kırma eğitimi, Rize’nin incisi Pazar ilçesi ziyareti ve semt pazarında alevli sohbetlerle devam ediyor.

53-61 - 5.bölüm - Bir Zamanlar Çaykara'da Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

53-61 - 5.bölüm - Bir Zamanlar Çaykara'da

Trabzon’da Fenerbahçe formasıyla dolaşılır mı? Çaykara, Norveç’le hangi konuda kapışıyor olabilir? Oktay, Pınar ve Cihan’ın ahırda ineklerle hoşbeş ettiği, odun kırdığı, demir dövdüğü Trabzon’da sıradan bir gün. Peki Trabzon’un muhalifleri nerede?

53-61 - 6.bölüm - Bir Kuymak İki Kaymak Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

53-61 - 6.bölüm - Bir Kuymak İki Kaymak

Serinin son bölümünde Ayder Yaylası Kar Festivali’ne doğru kayıp, Sümela Manastırı’na varamayan Oktay, Pınar ve Cihan Rizelileri ve Trabzonlular’ı anlamak için çıktıkları bu yolculuktan kafalarında daha çok soruyla ayrılıyor: Rizeliler mi Trabzonlular’ı daha az seviyor yoksa tam tersi mi? Karadeniz’deki muhalifler neden konuşmak istemiyor? Kolbastının gerçeği neden TV’de gösterilmiyor…

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur