Cezailer
 Dizi

Psikiyatrist Mert Güngel, bir deney için akıl hastası taklidi yaparak akıl hastanesine yatar. Amacı doktorlara hasta olmadığını ispatlayarak oradan çıkabilmektir. Kariyeri için yaptığı bu deney, kısa sürede içinden çıkılmaz kabusa dönüşür.

Şimdi İzle
Aslında Özgürsün
 Dizi 7.1

Hayatını ve kalemini kadınları özgürleştirmeye adamış gazeteci-yazar Duygu Asena’nın en çok okunan romanından uyarlandı, Deniz Çakır ve Bade İşçil’in performanslarıyla hayat buldu. Yeni dizi Aslında Özgürsün GAİN’de.

Şimdi İzle
Ayak İşleri
 Dizi 8.2

Aksiyon, macera, felsefe ve kahkaha… Vedat ile Evren yine iş başında! Yeni sezonda ikiliyi yine ‘aşırı önemli’ görevler bekliyor.Kemerlerinizi bağlayın, olaylara hazırlanın. Oyuncular: Çağlar Çorumlu, Güven Murat Akpınar Dizi - Gülmelik - Vurdulu Kırdılı - Arkadaşlarla İzlemelik

Şimdi İzle
#Etkileyici
 Dizi 6.6

Çok takipçili sosyal medya fenomeni bir kadın olan Leyla’nın adı, çok popüler bir futbolcu olan Emre Kunda’yla bir skandala karışır. Futbolcunun geri adım atmamasıyla büyüyen olaylarla haksızlığa uğrayan Leyla, toplum ve basın tarafından büyük bir linç girişimine maruz kalır. Ancak Leyla’nın pes etmeye niyeti yoktur.

Oyuncular: Aslıhan Malbora, Bertan Asllani

Dizi - Psikolojik - Skandal - Romantik - Sosyal Medya

Şimdi İzle
Duran
 Dizi 5.6

İstanbul’un varoş mahallerinden birinde yaşayan üç genç Duran, Celal ve Mustafa’nın tek isteği, bir yolunu bularak yaşadıkları yerden kurtulmaktır.Biri ünlü bir dövüşçü, biri rap yıldızı, diğeri ise güçlü bir çete üyesi olma hayalinin peşindedir. Ancak bu üç gencin hayalleri mahalleye elinde çalıntı bir elmasla gelen yabancı yüzünden alt üst olur.Oyuncular: Oktay Çubuk, İlyas Salman, Bahar ŞahinDizi - Vurdulu Kırdılı - Romantik - Arkadaşlarla İzlemelik

Şimdi İzle

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur