Aslında Özgürsün
 Dizi

Hayatını ve kalemini kadınları özgürleştirmeye adamış gazeteci-yazar Duygu Asena’nın en çok okunan romanından uyarlandı, Deniz Çakır ve Bade İşçil’in performanslarıyla hayat buldu. Yeni dizi Aslında Özgürsün GAİN’de.

Şimdi İzle
Cinayet Süsü

Cinayet Süsü

Film 6.7

Deneyimli Başkomiser Emin ve cinayet büro ekibi ekip arkadaşları, daha önce hiç karşılaşılmamış bir seri katil vakası ile karşı karşıyadır. Ancak çözüm için kullandıkları yollar pek de doğru değildir. Birbirini takip eden aksilikler bir yana, cinayetler de devam etmektedir. Bir de bu arap saçının içine bir yasak aşk hikayesi eklenir.

Şimdi İzle
Ege Evleri
 Program

Kimi deniz kenarında, kimi ormanın içinde, kimi düşmeden yürünemeyecek kadar yalçın bir kayalığın üzerinde… Denize, güneşe, ağaca, kısacası hayata açılan, rüya gibi Ege Evleri. Türkiye’nin cennet köşelerinden en değerli mimarlık ödüllerini toplayan özel yapıların hikâyeleri, hangi zorlukları alt ederek yapıldığı ve nasıl bir fark yarattıkları bu belgesel serisinde. Ev sahipleri ve mimarlar anlatıyor, büyüleyici coğrafya onlara eşlik ediyor.

Şimdi İzle
Sakin
 Program

Şef Pınar Taşdemir şehrin keşmekeşinden uzak, doğanın huzurunda yemek yapma deneyimini görsel ve işitsel bir meditasyon halinde, sessiz bir şekilde paylaşıyor. Sakinleşmek için sesi açın.


Şimdi İzle
BKM Mutfak - Stand-Up
Program

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaş olmasın. BKM Mutfak Stand-Up'ları gününüze neşe katmaya geliyor. Özgür Turhan, Cem İşçiler, Cihan Talay, Anlatanadam çok yakında stand-up performanslarıyla GAİN'de.

Şimdi İzle

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur